ASUS TUF A15 oyun performansı düşük mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
CS:GO'da ise Full ayarlarda 100 FPS. En düşük ayarlarda ise 60 FPS alıyorum.

Kesinlikle güncel hem otomatik Windows'un kendi güncellemelerine baktım hem de ASUS'un sayfasından PC'ye özel güncellemeleri yaptım.

İşlemci hızını ayarladın mı?

Bunla alakası yok.

Hocam tüm Ryzen işlemciler çift kanal RAM ile aşırı iyi çalışıyor. İşlemcinizin Ryzen olması yeterli.

Ama o adamın o FPS'leri alması zaten doğal. Benimkinden yüksek özellikleri var. Benim PC alması gereken FPS'i vermiyor bana. Benim sorunum bu.

Laptopta 2 ekran kartı oluyor Intel olanını kullanıyor olabilir diye dedim.

Dostum onu da indirdim oradan da bakıyorum kullandığım ekran kartını sadece 1650 Ti yaptım sıkıntı yok MSI Afterburner programında zaten ekran kartım gözüküyor ama %50'sini kullanıyor ekran kartının.

Ama o adamın o FPS'leri alması zaten doğal. Benimkinden yüksek özellikleri var. Benim PC alması gereken FPS'i vermiyor bana. Benim sorunum bu.

Ben size diyorum ki Ryzen işlemcilerde tek kanal RAM'le istenilen performans alınmaz. Benim de ekran kartım GTX 1660 Ti LoL'de sizle aynı FPS'leri alıyorum. Videodaki FPS artışı tüm Ryzen işlemcili laptoplarda geçerli.

Arkadaşlar bu arkadaşın aldığı laptop 60Hz. Zaten 60 FPS verir en fazla. Tartışmaya gerek yok. Ben de 4800H olanını aldım.

Ben size diyorum ki Ryzen işlemcilerde tek kanal RAM'le istenilen performans alınmaz. Benim de ekran kartım GTX 1660 Ti LoL'de sizle aynı FPS'leri alıyorum. Videodaki FPS artışı tüm Ryzen işlemcili laptoplarda geçerli. Su.

Ben size diyorum ki Ryzen işlemcilerde tek kanal RAM'le istenilen performans alınmaz. Benim de ekran kartım GTX 1660 Ti LoL'de sizle aynı FPS'leri alıyorum. Videodaki FPS artışı tüm Ryzen işlemcili laptoplarda geçerli.

Anlamadığınız bir şey var ben sırf şu an yüksek FPS almak için Dual Channel yapmak zorunda değilim öncelikle benim PCM neden düşük FPS veriyor. Attığınız video gayet öğretici fakat benim PC mle aynı özelliklere sahip vieoları izlediğimde ben onlardan düşük FPS alıyorum.
Arkadaşlar bu arkadaşın aldığı laptop 60Hz. Zaten 60 FPS verir en fazla. Tartışmaya gerek yok. Ben de 4800H olanını aldım
ustam 60hz olduğu zaman cs de ekrana 60 fps hissettirir ama fps rakamı 200 veya 300leri görmez mi ?

Anlamadığınız bir şey var ben sırf şu an yüksek FPS almak için Dual Channel yapmak zorunda değilim öncelikle benim PCM neden düşük FPS veriyor. Attığınız video gayet öğretici fakat benim PC mle aynı özelliklere sahip vieoları izlediğimde ben onlardan düşük FPS alıyorum.
Senin monitörün 60Hz, 60 FPS alırsın olay bu.

İzlediğiniz videodaki bilgisayar aynı diyorsunuz ama o videodaki RAM miktarına baktınız mı?

Dostumm ben frekans TV'yi izlemedim ki onu nereden çıkardın sen?

Siz ne dediğimi anlamak istemiyorsunuz. Diyorsunuz ya hani aynı özellikteki bilgisayar videoda bendekinden fazla FPS alıyor diye heh işte o izlediğiniz videodaki RAM miktarına baktınız mı PC'nin?

Siz ne dediğimi anlamak istemiyorsunuz. Diyorsunuz ya hani aynı özellikteki bilgisayar videoda bendekinden fazla FPS alıyor diye heh işte o izlediğiniz videodaki RAM miktarına baktınız mı PC'nin?
sen yazdığımı okumuyorsun . evet aynı miktarda tek kanal ram ve 3200mhz di ki bende ebnimkiyle aynı özelliklere sahip pc diyorum anlatabildim mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı