ASUS TUF A15 oyun performansı düşük mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok özrü diliyorum. Peki bunda da bakar mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soğutmasından dolayı daha iyi FPS aldığını düşünüyorum. Ama dediğim gibi en verimli halde kullanmak istiyorsanız ve yüksek FPS artışı istiyorsanız çift kanal şart.
60Hz monitör de 80 90 FPS alıyorum?
Hocam o arkadaşa laf anlatılmıyor gelin vazgeçin erkenken.

Soğutmasından dolayı daha iyi FPS aldığını düşünüyorum. Ama dediğim gibi en verimli halde kullanmak istiyorsanız ve yüksek FPS artışı istiyorsanız çift kanal şart.

Hocam o arkadaşa laf anlatılmıyor gelin vazgeçin erkenken.
ustam benim duymak istediğim şey şu evet sizi anlıyorum dual channel her zaman fazla performanss verir fakat benimki single channel olmasına rağmen fps değerlerimde düşüklük olduğunu düşünüyorum , buna sizde katılıyor musunuz ?

Ayrıca 100 FPS alırsan monitörün 60Hz ise oyunda yırtılmalar olur. O yüzden VSync açılmalı böylece bunun önüne geçilir.
Abicim 90'ı ekranda görüyorum diyorum anlamıyor musun? Az bir V-Sync nedir diye googlasan anlayacaksın.
Senin monitör 60Hz ise 90 FPS göremezsin. Git sen bir araştır laf anlatamıyoruz.

Ustam benim duymak istediğim şey şu evet sizi anlıyorum Dual Channel her zaman fazla performanss verir fakat benimki Single Channel olmasına rağmen FPS değerlerimde düşüklük olduğunu düşünüyorum, buna sizde katılıyor musunuz?

Bende de GTX 1660 Ti olanı var Ryzen 7 4800H işlemcili. Bende LoL'de 100-170 FPS arası alıyorum. Benim laptop' ıma göre referans alırsanız FPS değerleriniz iyi gözüküyor. Endişe ediyorsanız eğer etmenize gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı