ASUS TUF A15 RTX 4060 laptopta Adrenalin yazılımı nasıl kaldırılır?

• Konuyu başlatan RaWi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 165

RaWi

Hectopat
Daha fazla  
ASUS TUF A15 R7 7735HS RTX4060 olan modeli kullanıyorum. İşlemci AMD, ekran kartı NVIDIA olduğu için ikisinin de sürücüleri mevcut ama sağ tık yaptığımda sadece AMD Software görünüyor. Ben AMD Software görünmeyip sadece NVIDIA Denetim Masası'nın görünmesini istiyorum nasıl yapabilirim? Bir de AMD Software sürücüsünü kaldırırsam sıkıntı çıkar mı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-16 185743.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-16 185743.png
    299,8 KB · Görüntüleme: 29
Daha fazla seçenek göster kısmında NVIDIA Denetim Masası'nın gözükmesi gerekiyor.

Daha fazla seçenek göster kısmında gözüküyor ama ben direkt AMD Software yerinde olmasını istiyorum öyle yapamıyor muyuz?

Ekranınız AMD'ye bağlı. Bence Adrenalin'i kaldırmayın.
MUX Switch varsa yapabilirsiniz tabii. O zaman ekran da NVIDIA'ya bağlı olacaktır.

MUX Switch var ama pilde kullandığımda eco modunda NVIDIA yerine AMD ekran kartını kullanıyor yine de sıkıntı olmaz değil mi?

Daha fazla seçenek göster kısmında gözüküyor ama ben direkt AMD Software yerinde olmasını istiyorum öyle yapamıyor muyuz?

MUX Switch var ama pilde kullandığımda eco modunda NVIDIA yerine AMD ekran kartını kullanıyor yine de sıkıntı olmaz değil mi?

Ekran ayarlarını da zaten NVIDIA Denetim Masası'ndan yaptım yani AMD sürücüsünü hiç kullanmıyorum boşuna duruyor gibi.

Ekran ayarlarını da zaten NVIDIA Denetim Masası'ndan yaptım yani AMD sürücüsünü hiç kullanmıyorum boşuna duruyor gibi.

Dostum dediğin şey kayıt defteri üzerinden oluyor ama çok da o işlere girişmeni önermediğim için bir şey söylemedim. Dediğim şekilde ulaşabilirsin. AMD grafik kartınının sürücüsünü de kaldırma.

Yeni konular

Geri
Yukarı