ASUS TUF A15 soğutucu önerisi

Altına modifiye yapmayı deneyebilirsiniz ya da evdeyken altı açık kullanın o laptop hava akışi konusunda cidden berbat almadan konu açsanız başka bir laptop önerirdik.
Açtım da hocam bu laptopu tavsiye aldım :) neyse olan oldu oyun da oynamıyorum çok fazla zaten şimdilik 80 üstüne çıkmadım neredeyse..
Bu videodaki yöntemi uygulayabilirsin turbo boots kapatarak yada verimli etkin yaparak ısınma sorununun önüne geçiyor ve oyunlarda performans kaybı yaşatmıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam öncelikle eyvallah da boostla fantezi yapmayacaksam bı anlamı yok :D modifiye en mantıklısı hocam..

Altına modifiye yapmayı deneyebilirsiniz ya da evdeyken altı açık kullanın o laptop hava akışi konusunda cidden berbat almadan konu açsanız başka bir laptop önerirdik.

Ben almak istiyorum ASUS TUF ama çok ısınıyor diyorlar bana ne önerirsin.

Ben almak istiyorum ASUS TUF ama çok ısınıyor diyorlar bana ne önerirsin.
Asus Tuf Gaming için şu anki fiyatlara bakıldığında çok da FP bişey yok gibi hocam. Yani ortalama diğer markalarla örtüşüyor FP ama Asus Tuf extra olarak ısınıyor. Çünkü adamlar tasarlarken "kapatalım da içeri gelen hava dışarı çıkmadan tüm donanım elemanlarını dolaşsın" demişler diye biliyorum. Gamer değilim ama oyun oynayan arkadaşım ağlıyordu PC yanıyor diye(bendeki GTX1650 ti, ondaki 1660 ti ve onunki biraz daha havalandırma bakımından iyi olmasına rağmen öyle). Kararı siz verin :)

ASUS TUF Gaming için şu anki fiyatlara bakıldığında çok da FP bir şey yok gibi hocam. Yani ortalama diğer markalarla örtüşüyor FP ama ASUS TUF extra olarak ısınıyor. Çünkü adamlar tasarlarken "kapatalım da içeri gelen hava dışarı çıkmadan tüm donanım elemanlarını dolaşsın" demişler diye biliyorum. Gamer değilim ama oyun oynayan arkadaşım ağlıyordu PC yanıyor diye(bendeki GTX1650 Ti, ondaki 1660 Ti ve onunki biraz daha havalandırma bakımından iyi olmasına rağmen öyle). Kararı siz verin :)

Kardeşim peki GF 65 Thin RTX 2060 ve GP 65 Leopard 1660 Ti hangisi daha iyi sence.

Kardeşim peki GF 65 Thin RTX 2060 ve GP 65 Leopard 1660 Ti hangisi daha iyi sence.
GP65 kesinlikle. GF65'in iki üst modeli, soğutması daha iyi, ekranı daha iyi 144Hz, kasa kalitesi de biraz daha iyi. GF65'de 2060 olsa da GP (ve yeni GL) serilerindeki gibi daha yüksek güç bütçeli 2060'dan (115W) olmasını beklemem, büyük ihtimal 90W'dır 1660Ti ile aşırı bir performans farkı olmaz.

Bu videodaki yöntemi uygulayabilirsin turbo boots kapatarak yada verimli etkin yaparak ısınma sorununun önüne geçiyor ve oyunlarda performans kaybı yaşatmıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
fa506ıu kullanıyorum işlemci sıcaklığını neredeyse 15 derece düşürdü bu video gerçekten faydalı

Turbo Boost kapattığım zaman işlemci 100 dereceden 70 dereceye düşüyor. Boost'a da gerek yok açıkçası. Herhangi bir FPS düşüklüğüde olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı