ASUS TUF A15 vs HP Omen 15

ErayPOLAT

Centipat
Daha fazla  
PC mühendisliği öğrencisiyim çok kararsız bir insanım artık elekten geçirdim bu 2'si arasında kaldım. Boş zamanlarımda oyun da oynarım.
ASUS'a biraz daha sıcak bakıyorum ama birinin işlemciden kısıp ekran kartına yatırım yapmak mantıklı gelmiyor gibi arada 2000TL fark var bir de değer mi bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz.

PC mühendisliği öğrencisiyim çok kararsız bir insanım artık elekten geçirdim bu 2'si arasında kaldım. Boş zamanlarımda oyun da oynarım.
ASUS'a biraz daha sıcak bakıyorum ama birinin işlemciden kısıp ekran kartına yatırım yapmak mantıklı gelmiyor gibi arada 2000TL fark var bir de değer mi bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz.
Omen alabilirsiniz.

Render almayacağım fakat diğerinin DDR5 RAM'leri ilgimi çekiyor çok fark yapar mı acaba 4800MHz bayağı iyi bir değer işlemci de öyle sanırsam.
Çok hardcore bir oyuncu değilseniz alabilirsiniz.
Bende bir Asus TUF kullanıcısıyım, benim laptobumun içerisinde 1x16 şeklinde ram var. Almadan önce bakmanızı isterim, zira 2x8 göre daha az performans veriyor

Çok hardcore bir oyuncu değilseniz alabilirsiniz.
Bende bir ASUS TUF kullanıcısıyım, benim laptopumun içerisinde 1x16 şeklinde RAM var. Almadan önce bakmanızı isterim, zira 2x8 göre daha az performans veriyor.

Genelde AAA oyunlar oynarım Elden Ring Doom RDR 2 gibi sonradan bir 16 RAM daha ekleyeceğim TUF alırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı