ASUS TUF A15 vs HP Omen 15

ErayPOLAT

Centipat
Daha fazla  
PC mühendisliği öğrencisiyim çok kararsız bir insanım artık elekten geçirdim bu 2'si arasında kaldım. Boş zamanlarımda oyun da oynarım.
ASUS'a biraz daha sıcak bakıyorum ama birinin işlemciden kısıp ekran kartına yatırım yapmak mantıklı gelmiyor gibi arada 2000TL fark var bir de değer mi bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz.

Hocam ben HP aldım biraz pişmanım bana kalırsa iyi araştırın ama HP de maalesef sıcaklık sorunu var HP Omen 85 95 dereceleri görenler var internette bulabilirsiniz forumlarda vs bence ASUS daha iyidir.

Hocam ben HP aldım biraz pişmanım bana kalırsa iyi araştırın ama HP de maalesef sıcaklık sorunu var HP Omen 85 95 dereceleri görenler var internette bulabilirsiniz forumlarda vs bence ASUS daha iyidir.

İşlemci 105 dereceye kadar çalışabiliyor. Ayrıca ortama ve oyuna bağlı olarak çoğu laptop o dediğiniz sıcaklıkları görüyor.

Ayrıca 95'e yüksek diyebiliriz de 85 gayet serin. ASUS da olsa çoğu oyunda 90 dereceyi rahatlıkla görecektir.

İşlemci 105 dereceye kadar çalışabiliyor. Ayrıca ortama ve oyuna bağlı olarak çoğu laptop o dediğiniz sıcaklıkları görüyor.

Ayrıca 95'e yüksek diyebiliriz de 85 gayet serin. ASUS da olsa çoğu oyunda 90 dereceyi rahatlıkla görecektir.
Evet ama 6xxx serisinde bu 95'e indi.

Omenin kaltiesi o kadar da üstün değil, Kalite arıyorsanız asusa bi tık kayabilirsiniz.

Sanırsam Omen alacağım hepinize çok teşekkür ederim hiç teknik servise götürdünüz mü acaba? Götürdüydeniz sonuç nasıldı hoş karşıladılar mı?
Hp servisi ile 1,5 yıl uğraştım. :)

Omen'in kaltiesi o kadar da üstün değil, kalite arıyorsanız ASUS'a bir tık kayabilirsiniz.

HP servisi ile 1,5 yıl uğraştım. :)

Bilgisayar seçmek dünyanın en zor işi anlaşılan forumda aynı konuda açılan yorumlara baktığımda kalitesi ROG ile kıyaslanmalı falan diyorlardı ama bende aman aman güzel bulmadım Omen'i.

Geri
Yukarı