ASUS TUF B450 PLUS GAMING kasa uyumu

Erk7

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler anakart satın almak istiyorum ve aklımda ASUS TUF B450 PLUS GAMING var. Elimde de Dark sentinel Pro kasa var. Alacağım anakart bu kasaya uyar mı herhangi bir sıkıntı çıkar mı?

KJCVUHLFLO272019175328_415400_L42dkchsentinelpro-d.jpg

Bu anakart ise.
Kasanızda istediğiniz model anakartta ATX formundadır. Sorun yok anlayacağınız.

Kasana küçük bile gelir. Kasanın boyutu ATX anakart boyutu mATX. Rahatlıkla kullanabilirsin.

Aynı anakart'ı kullanıyorum, boyutu ATX.
Herkese iyi günler anakart satın almak istiyorum ve aklımda ASUS TUF B450 PLUS GAMING var. Elimde de Dark sentinel Pro kasa var. Alacağım anakart bu kasaya uyar mı herhangi bir sıkıntı çıkar mı?

Eki Görüntüle 498333

Anakart kablolama da biraz sıkıntı yaşadım boyutu ATX olduğu için. Spec delta rgb kullanmıştım. Bu kasa için bilemem ama biraz kasanın içi geniş olsun.

Cevaplar için çok teşekkürler.
Aynı anakart'ı kullanıyorum, boyutu ATX.

Anakart kablolama da biraz sıkıntı yaşadım boyutu ATX olduğu için. Spec delta rgb kullanmıştım. Bu kasa için bilemem ama biraz kasanın içi geniş olsun.
Anladım. O zaman mATX alayım anakartı kablolamada bende sıkıntı yaşamak istemem :) ATX de uyuyor mATX'de sanırım benim kasaya?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı