Asus Tuf B450 Plus Gaming vs B450M Pro Gaming

Benim aklımdan Asus Tuf B450-Plus Gaming almak geçiyor. Rog Strix ya da Pro Gaming sürümlerinden birinde Plus Gaming'le fark yaratacak bir özellik var mı?

Bu arada burası bilgisayar toplamak isteyenleri batağa çekiyor resmen, fiyatı birbirine yakın 2 alternatif sunulsa bile illa 200-300 daha koy şunu al diyor herkes. 2800 TL bütçeyle başlayıp 4000 TL'de buldum kendimi. Ne olur iki alternatif sunulunca birini seçseniz. :)

B450'de fazladan iki tane PCI Express X1 slotu, bir tane fazla fan ve USB girişi var. Daha detaylı karşılaştırma linkini alta ekledim. B450 modeli ile B450M arasında çok fiyat farkı varsa B450M modeli alınabilir.

Son düzenleme:
B450'de fazladan iki tane PCI Express X1 slotu, bir tane fazla fan ve USB girişi var. Daha detaylı karşılaştırma linkini alta ekledim. B450 modeli ile B450M arasında çok fiyat farkı varsa B450M modeli alınabilir.

Çok fiyat farkı yok ama benim elimde suan atx modeli ve cooler master mastercase pro 3 kasa var. O yüzden anakartı değiştirmeyi düşündüm. Anakart kasaya sığmıyor. Üstünde en az 2 fan yuvası olan ve en az 17cm işlemci soğutucu desteği veren bir kasa arıyorum ama karşıma cooler master mastercase pro 5 çıkıyor. 900 lira fiyatı var oysa ki pro 3 350 lira civarında. Önerebileceğiniz bir kasa var mı ? 500-600 liraya kadar.

hangisini aldın bende asus tuf b450 plus gaming ile asus b450 tuf pro gaming arasında kalmıştım aralarında b450 pro gaming aldım daha mı iyi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı