ASUS TUF B450-PRO GAMING 3. nesil ile uyumlu mu?

yusuf1366y

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
ASUS TUF B450-PRO GAMING AMD B450 AM4 DDR4 4400 MHz ATX anakart

Ryzen 5 3600X ile kullanılabilir mi? Anakart bildiğime göre 2. nesil destekliyor ama 3. nesil destekliyor mu bilmiyorum.

@Shimada Sensei Sitede yazıyor. "Ryzen 3000 Ready" O zaman BIOS Update gerek yok. İyi Sosyal'ler. :) Hayırlı olsun.
Sitede yazıyor da kartı satan adam depodan çıkarttıysa o kartın 3000 serisinin çıktığından haberi olmayabilir 😉

Anakart modelinin.

Sitede yazıyor da kartı satan adam depodan çıkarttıysa o kartın 3000 serisinin çıktığından haberi olmayabilir 😉

Bunun bir de Plus versiyonu var acaba Plus versiyonu 2000 destekli de Pro sürümü yani bu anakartın sürümü 3000 serisi için mi çıkarıldı? Eğer öyleyse destek konusunda sorun olmaz bence.

Bunun bir de Plus versiyonu var acaba Plus versiyonu 2000 destekli de Pro sürümü yani bu anakartın sürümü 3000 serisi için mi çıkarıldı? Eğer öyleyse destek konusunda sorun olmaz bence.
TUF Pro için en Eski BIOS 28 Eylül 2018 diyor. Ryzen 3000 serisi 2019'un yaz aylarında çıktı genel olarak. Yani eğer satıcının elindeki ilk üretilen modellerdense BIOS güncellemek zorunda kalabilirsin.

Yeni alacaksan MSI B450 MAX serisini alabilirsin. Doğrudan destekliyorlar.

TUF Pro için en eski BIOS 28 Eylül 2018 diyor. Ryzen 3000 serisi 2019'un yaz aylarında çıktı genel olarak. Yani eğer satıcının elindeki ilk üretilen modellerdense BIOS güncellemek zorunda kalabilirsin.

Yeni alacaksan MSI B450 Max serisini alabilirsin. Doğrudan destekliyorlar.

Kardeşim için alacağız kendim için sormuyorum ama o modele de göz atarım. THX.

Yeni konular

Geri
Yukarı