ASUS TUF B450M vs Gigabyte B450 S2H

Şöyle söyleyeyim BIOS flaşh back benim için önemli çünkü R5 5500 işlemci kulanacagım şu an bilmiyorum BIOS guncelemeye ne kadar isterler servise versem 7 8 gune anca gelir B450 TUF hoşuma giti görüntüsü falan RGB de var kararım hangi yöne olsun
b550'ler direkt ryzen 5000leri tanıyor bios update e gerek olmuyor çoğunda.

Zaten ryzen 5000 hazır yazıyorsa güncel geliyor oluyor.

Yani b450 s2h kötü bi anakart mı sizce zaten 16gb 2×8 var sonradan ekler miyim bilmiyorum zaten 2 ram sltu var eklenmez

Geçtiğimiz ay 1700 liraya garantisi devam eden TUF B550 Plus aldım. Sarı sitede muhtemelen bulursun. Hem yeni seri hem de gelişmiş bileşenler.
Sarı site derken anlamadım

Yani b450 s2h kötü bi anakart mı sizce zaten 16gb 2×8 var sonradan ekler miyim bilmiyorum zaten 2 ram sltu var eklenmez

Sarı site derken anlamadım
Kullanacağın bileşenlere göre değişir çok yükseltecem kafasında değilsen ve giriş seviyesi parçalar kullanıyorsan yeterli olur ben tuf alacaksan b550 al onun yerine diyorum yoksa s2h da alabilirsin ucuz diye.

Hocam ben baktım gigabyte b550 anakarta ds3h mi ona uymuyor galiba neyse zaten benim fazla butcem yok ama 2elde bi adam hic kasaya takılmamış asus tuf b450 1000tl ye satıyor ne yapsam garantisi fln da var

sahibinden.com sitesi. RGB'den de bahsetmişsin; B550-Plus'ta 2 RGB 1 ARGB slot bulunmakta bilgin olsun.
Yani 1 ele bende fazla guvenemeiyorum ama bi tane buldum 2 elde sıfır nerdeyse kasaya hiç takılmamış

sahibinden.com sitesi. RGB'den de bahsetmişsin; B550-Plus'ta 2 RGB 1 ARGB slot bulunmakta bilgin olsun.
Yani söyle diyim 0 olarak önerebilicegin kart varsa dinliyorum b450 olur

Yani söyle diyim 0 olarak önerebilicegin kart varsa dinliyorum b450 olur

Ben buldum 1k ya 2 elde temiz b450 pulus tuf alınır mı sizce
Alınır tabi. Ben de geçen ay o civara sattım. Şimdi şöyle; bizler genelde ekran kartı ve işlemciyi değiştiririz ama anakart değişimi daha uzun vakitte olur. Yani ileriyi düşünerek anakart değişimi yaparsan B550.

Mesela Dolap uygulamasına bak 2 tane 1700 liradan var. Havale yaparsan uygulama komisyonunu da çıkartır 1500 liraya falan gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı