ASUS TUF dash alınır mı?

Hocam şarj süresi film izlemek için nedir? Fan sesi çok duyuluyor mu sessiz modda

Sessiz modda hiç ses çıkmıyor fandan. Şarjı tam deneyimleyemedim maksimum %60 dolum modunda benim. Ama parlaklığı Full'de Google Chrome da 1 saat takıldıktan sonra 60tan 49a düşmüştü onu söyleyebilirim.

Bilgisayarın +larını ve -lerini anlatır mısınız?

Bilgisayarın sadece 2 eksisi var.
1-8 GB RAM 3050'nin yanında çok sönük kalıyor ve güncel oyunlarda sıkıntı çıkarabilir alacaksan bir 8 daha taktır.
2-klavye tek renk yeşil. Ama böyle bile çok şık duruyor.

Fan sesi vs nasıl.

Şu ana kadar Valorant, CS:GO ve GTA 5 oynadım fan sesinde hiçbir sorun yok rahatsız etmiyor bazen çalıştığını bile unutuyorsun gayet iyi fakat ilk aldığımda H1Z1 oynamıştım nedense fanlar uçak gibi ses çıkardı sadece Z1'de yaşadım bunu öteki oyunlarda sıkıntı yok.

çıkarmaz kendim kullanıyorum 3 saat oyun için normal kullanım için de 6 saat pili yetiyor. pil kapasitesi 80.000 whs şuana kadar oynadığım tüm oyunları gelişmş ayarlardan extreme yaparak oynadım fps sorunu yaşamazsınız. pc gayet kaliteli çok fazla ön yargılı arkadaş var. f15 2021 serisi eski tuflar gibi değil. gayet kaliteli. ha birde. daha hiç 70 dereceyi görmedim soğutma olarak da başarılı bir cihaz. öneririm

Yeni konular

Geri
Yukarı