ASUS TUF dash F15 alınır mı?

Bütçe
15.000

Labris

Centipat
Daha fazla  

Bu bilgisayarı alsam beni, üzer mi? Left 4 Dead 2, The Witcher serisi, mortal combat (çıkan her oyunu), fall out, CIV 5-6, age of empire serisi, her türlü tarihi oyun esasen, Forest vs. gibi oyunları oynamak için istiyorum bilgisayarı.

Bu bilgisayarı alsam beni, üzer mi? Left 4 Dead 2, The Witcher serisi, mortal combat (çıkan her oyunu), fall out, CIV 5-6, age of empire serisi, her türlü tarihi oyun esasen, Forest vs. gibi oyunları oynamak için istiyorum bilgisayarı.

Üzmez. İyidir.

Son düzenleme:
@Labris neden güldünüz hocam? Arkadaşımız cevabı güzel bir şekilde vermiş. İnsanlara yardım etmekte kabahat oldu artık.
Hiç öyle bir niyettim yoktu hocam ya, kısa ve net cevap vermesi hoşuma gitti ondan öyle ifade bıraktım ama beğeni olarak değiştireyim hemen, yanlış anlaşılmasın :)
Buna bakabilirsiniz.
Hocam Abra serisine çok kötü diyorlar ya

Hiç öyle bir niyettim yoktu hocam ya, kısa ve net cevap vermesi hoşuma gitti ondan öyle ifade bıraktım ama beğeni olarak değiştireyim hemen, yanlış anlaşılmasın :)

Hocam Abra serisine çok kötü diyorlar ya
Tonfang kasa var bunda bahsettiğiniz clevo kasalar sıkıntı yaşıyorlar.
O bütçede 3050ti almak daha mantıklı olur.
İşlemcisi iyi olduğu için önerdim.

Tonfang kasa var bunda bahsettiğiniz Clevo kasalar sıkıntı yaşıyorlar.

İşlemcisi iyi olduğu için önerdim.

Evet işlemcisi iyi fakat 11400h + 3050 Ti daha iyi olur. 11400H'ta çok güçlü işlemcidir.
Hocam Abra serisine çok kötü diyorlar ya, kasa kalitesi kötü olduğu için uğraştırır gibi
Tongfang kasa sıkıntı yaratmaz.
Fakat 18 serisinin soğutması pek iyi değil.

Geri
Yukarı