ASUS TUF Dash F15 alınır mı?

@heaxbey F17 soğutma ve işlemci performansı olarak daha iyi, A15 pil ömrü ve DDR5 açısından daha iyi. Tercih kısmı sizin ihtiyacınıza kalmış.

LP037 olan iyiymiş. Artoria hocamında görüşünü alın.
Evet o iyi, DDR5 avantajıda var.

Birde bir şey soracağım, leptoplarda AMD fazla ısınıyor diyorlar, bende bir ara araştırmıştım böyle bir şey vardı yani. merak ettiğim şimdi 7. nesil ryzen ile donatılmış yani halen ısıya bir sorun olabilir mi? sonuç olarak yeni nesil bir işlemci.

@heaxbey F17 soğutma ve işlemci performansı olarak daha iyi, A15 pil ömrü ve DDR5 açısından daha iyi. Tercih kısmı sizin ihtiyacınıza kalmış.
A15'te ki Ryzen ısı konusunda sıkıntı çıkartır mı sizce?

Bir de bir şey soracağım, laptoplarda AMD fazla ısınıyor diyorlar, bende bir ara araştırmıştım böyle bir şey vardı yani. Merak ettiğim şimdi 7. nesil Ryzen ile donatılmış yani halen ısıya bir sorun olabilir mi? Sonuç olarak yeni nesil bir işlemci.

Isınır evet. Soğutucu kullanabilirsiniz. Laptop için olanlar var ya.

Birde bir şey soracağım, leptoplarda AMD fazla ısınıyor diyorlar, bende bir ara araştırmıştım böyle bir şey vardı yani. merak ettiğim şimdi 7. nesil ryzen ile donatılmış yani halen ısıya bir sorun olabilir mi? sonuç olarak yeni nesil bir işlemci.

A15'te ki Ryzen ısı konusunda sıkıntı çıkartır mı sizce?
Çıkarır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı