ASUS Tuf Dash F15 Fx516pc-HN558 nasıl?

metapak

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabalar, yarın bu laptopu almaya gideceğim ama kafamda soru işaretleri var.
Bu fiyata TUF Dash alınır mı? Yoksa benzer fiyatlara önerebileceğiniz başka marka modeller var mı?
Yalnızca oyun için kullanmayacağım ama oyun oynadığımda sorun yaşamak istemiyorum.
Yerli markalardan zamanında dilim yandığı için biraz uzağım önerilerinizi yaparken monster'ı katmazsanız sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus TUF Gaming F15 serisine de bir göz atın.

Dash ve Gaming karşılaştırması:

TUF serisine sahibim soğutması olarak beni mutlu ediyor genellikle yuk altında 75 derecelerde geziyor herhangi bir soğutma kullanmıyorum. Ben 8GB Ram daha ekledim şuan için bütün oyunları neredeyse açıyor. Tek pişman olduğum yanı tasarımı bence tasarımı o kadar iyi değil ve sanırım ghosting var.

TUF serisine sahibim soğutması olarak beni mutlu ediyor genellikle yuk altında 75 derecelerde geziyor herhangi bir soğutma kullanmıyorum. Ben 8GB Ram daha ekledim şuan için bütün oyunları neredeyse açıyor. Tek pişman olduğum yanı tasarımı bence tasarımı o kadar iyi değil ve sanırım ghosting var.
Cihazı ne zaman aldınız hocam? Ghosting'in sebebi ne acaba?

Cihazı alalı yaklaşık 3 hafta olacak, ghosting sebebi ile bir bilgim yok ghostingden kastım UFO testinde gölge bırakıyor acayip bir şekilde akşam isterseniz görüntü paylaşabilirim. Fakat diğer özellikleri olarak gayet iyi ve başarılı bir cihaz fakat tekrar alacak olsam MSI Bravo serisi almayı tercih ederdim.

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar
Peki Pavilion 15 Ec-2044NT modeli hakkında ne düşünüyorsunuz bunu da çok merak ediyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı