Monster Abra a17.2.3 vs ASUS TUF Dash F15 HN558

ASUS TUF sorun çıkartmaz diyorlar. Abra hakkında çok şikayet var. Ama sen direkt ASUS alma. Biraz daha araştır güvenilir kaynaklardan.

Monster Clevo kasa ve ısınma sorunlu, alınmaz, ralarından TUF öneririm.

TUF da sorunlu hocam Clevo güclendirdi kasasını unuttun o kasaları Full plastik değil fakat TUF plastik.
ASUS TUF sorunsuz. Abra hakkında çok şikayet var. Ama sen direkt ASUS alma. Biraz daha araştır güvenilir kaynaklardan.

Hiçbir markanın hiçbir modelin sorunsuz olamaz firma bile bunu garanti veremezken sen mi veriyorsun?

Abra kronik sorunlu hocam. Asusa yönelmenizi tavsiye ederim. Asus TUF Gaming F15 506HCB kullanıyorum. Sorularınız varsa cevaplayabilirim.

TUF da sorunlu hocam Clevo güclendirdi kasasını unuttun o kasaları Full plastik değil fakat TUF plastik.
2021 TUf'lar Clevo kasa modellere göre çok saha başarılı, ayrıca bu TUF Dash modeli, normal TUF'lara göre daha yüksek bir kasa kalitesi var, Clevo kasa Monster'lar ise soğutma tarafında halen çok kötü.
Isınma sorunu sadece 2020 ve öncesi modellerde mevcuttu.

2021 TUF'lar Clevo kasa modellere göre çok saha başarılı, ayrıca bu TUF dash modeli, normal TUF'lara göre daha yüksek bir kasa kalitesi var, Clevo kasa Monster'lar ise soğutma tarafında halen çok kötü.
Isınma sorunu sadece 2020 ve öncesi modellerde mevcuttu.

Plastik kasayı alüminyum ile güclendirmişler.
Donanım konuşuyor hocam.

Plastik kasayı alüminyum ile güclendirmişler.
Ben kasa kalitesinden bahsetmiyorum, iç donanımdan bahsediyorum, kasa kalitesini ne kadar iyileştirseler de iç malzeme kalitesi gelişmedikçe bu kasa ısınmaya devam eder, anakartı halen çok başarılı değil ve soğutmanın Clevo tarafından geliştirilmesi lazım.

Ben kasa kalitesinden bahsetmiyorum, iç donanımdan bahsediyorum, kasa kalitesini ne kadar iyileştirseler de iç malzeme kalitesi gelişmedikçe bu kasa ısınmaya devam eder, anakartı halen çok başarılı değil ve soğutmanın Clevo tarafından geliştirilmesi lazım.

Kasa kalitesi iyi.
Donanım iyi.
Fan konusunda iyileşme mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı