ASUS TUF Dash F15 vs Dell Gaming G15 G5520 vs HP Victus 16

Bütçe
30.000 TL
Acer neden önerilmesin? Daha uyguna bunu alıp ekleme yapmak daha mantıklı.

Dell almayın kesinlikle. Ben kullanıyorum kullanıcısı olarak söyleyebilirim yazılımda sıkıntı çıkarmaz ama oyunlarda sürekli çökme sorunu var çok şikayeti olan bir cihaz. Önermem Dell'i o yüzden. Ege hocamın attığı A15 daha iyi bence.

Dell almayın kesinlikle. Ben kullanıyorum kullanıcısı olarak söyleyebilirim yazılımda sıkıntı çıkarmaz ama oyunlarda sürekli çökme sorunu var çok şikayeti olan bir cihaz. Önermem Dell'i o yüzden. Ege hocamın attığı A15 daha iyi bence.

Tavsiye için sağ olun, Dell'in hangi modelini kullanıyordunuz? 5511 modelinde konfigürasyon sorunları olduğunu duymuştum o olabilir mi diye sormak istedim.

Acer neden önerilmesin? Daha uyguna bunu alıp ekleme yapmak daha mantıklı.

Acer istememe sebebim kasasının önerilmemesi ve 2 yıl sonra sorun çıkartma ihtimalini yüksek olarak duymamdan kaynaklanıyor. Teşekkürler
Bir de CPU GPU olarak Intel ve NVIDIA düşünüyorum

Acer, Monster gibi markalar önermeyin diyip Dell ve HP koyman komik olmuş. Neden Acer istemiyorsun? Dell yazılım problemleri olan bir laptop. Hp zaten attığınız model RTX 3050.

5505 kullanıyorum ben. Ama g serisinde Dell tamamen batırdı bence. Tabii diğerlerine göre Dell sana daha mantıklı geldiyse uzunca globalde de araştır Reddit YouTube falan. Şimdiden iyi günlerde kullanmanı diliyorum.

Acer istememe sebebim kasasının önerilmemesi ve 2 yıl sonra sorun çıkartma ihtimalini yüksek olarak duymamdan kaynaklanıyor. Teşekkürler
Bir de Intel ve NVIDIA düşünüyorum

Kasasının neyi önerilmiyor? Bir sorunları yok, sadece panel kalitesi kötü. Gene de bakmak istersen diye bırakıyorum. Bütçe içindeki en mantıklı model çünkü.

Acer, Monster gibi markalar önermeyin diyip Dell ve HP koyman komik olmuş. Neden Acer istemiyorsun? Dell yazılım problemleri olan bir laptop. Hp zaten attığınız model RTX 3050.
Acer notebooklara sempati duymadığım için önyargılı yaklaşmış olabilirim. daha ayrıntılı bakacağım.
Monster markasının sadece ismi var. Şuan ki donanımları karşılayabilen iyi bir konfigürasyona sahip değiller.
Bizzat çevremde kullanıpta sorun yaşamayan hiçkimseyi görmedim.
diğer konuya gelince sadece HP victus modelini yazmalıydım.16 yı fazladan yazmışım.
dipnot olarak Dell markası kurumsal şirketlerde %82 oranında tercih ediliyor. söylediğinizin aksine önemli bir markadır.

Kasasının neyi önerilmiyor? Bir sorunları yok, sadece panel kalitesi kötü. Gene de bakmak istersen diye bırakıyorum. Bütçe içindeki en mantıklı model çünkü.

Teşekkürler , Acer laptopu daha ayrıntılı araştırıcam.

5505 kullanıyorum ben. Ama g serisinde Dell tamamen batırdı bence. Tabii diğerlerine göre Dell sana daha mantıklı geldiyse uzunca globalde de araştır Reddit YouTube falan. Şimdiden iyi günlerde kullanmanı diliyorum.
Anladım çok sağolun.

Son düzenleme:
dipnot olarak Dell markası kurumsal şirketlerde %82 oranında tercih ediliyor. söylediğinizin aksine önemli bir markadır.
Dell yaygın bir cihaz olabilir fakat burda aslında problem markada değil modellerde hocam. Bu yüzden genel bir bakış atmaktansa almak istediğimiz modelde bu marka yapabilmiş mi yapamamış mı demek daha mantıklı. Yoksa kötü model Asuslarda var, MSI'larda, Dell'lerde var.

Dell yaygın bir cihaz olabilir fakat burda aslında problem markada değil modellerde hocam. Bu yüzden genel bir bakış atmaktansa almak istediğimiz modelde bu marka yapabilmiş mi yapamamış mı demek daha mantıklı. Yoksa kötü model Asuslarda var, MSI'larda, Dell'lerde var.
detaylı araştırınca gördüm ki Acer nitro 5 an515-58 çok iyi bir laptop , ama kullanım portföyü yüksek yüzdede oyuna dayanıyor. Bununla beraber şarjsız normal kullanımda 2 saat pil ömrüne sahip. Benim istediğim profil laptop ise hem bunda denge gözeten hem de şarjsız normal kullanımda 12 saat pil ömrüne çıkabilen ASUS tuf dash f15 e karar verdim.
Yorum atanlara teşekkürler iyi sahurlar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı