Dell Gaming G15 vs ASUS TUF dash F15

Bütçe
14000
Del 120 Hz VA panel kullanıyor. Ayrıca biraz ağır ve kaba duruyor. Yanlış değilsem içindeki RAM 2933MHz çalışıyor. Ayrıca batarya batarya kapasite ve W si daha düşük, küçük ufak tefek şeylerde önde olsa da TUF'tan yana seçimimi yapardım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dell 3 yıl Asus olan 2 yıl garantili yani 1 yil garanti avantaji var uzun ömürlülük açısından. Ayrıca Dell olanın işlemcisi 6 Tuf'un 4 çekirdek bir de ekran kartı Dell'de daha güçlü W değerleri sebebiyle. Kısacası her anlamda Dell'i alman lazım.

@Lickerr
İlk önce üslubuna dikkat et burası kumarhane değil bende kör değilim:

Adsız.png

Ben zaten fikrimi belirttim. Buna ne sen karşı çıkabilirsin ne de forum sahipleri. İnsanlığını bil, ne idüğü belirsiz saçma sapan laflar kullanma. Burası senin çöplüğün değil, nezih bir forum.

@Lickerr
İlk önce üslubuna dikkat et burası kumarhane değil bende kör değilim:

Eki Görüntüle 1346817

Ben zaten fikrimi belirttim. Buna ne sen karşı çıkabilirsin ne de forum sahipleri. İnsanlığını bil, ne idüğü belirsiz saçma sapan laflar kullanma. Burası senin çöplüğün değil, nezih bir forum.

Kendi yazdığını neden koymadın burası senin de çöplüğün değil insan gibi yazdığın kelimeyi düzelttin ben de düzeltim yazık.

Kendi yazdığını neden koymadın burası senin de çöplüğün değil insan gibi yazdığın kelimeyi düzelttin ben de düzeltim yazık.

Benimkini moderatör düzeltti. İstersen oradaki yazıya bak. Ayrıca ben yanlış bir şey yazmadım. Senin algında problem var. Ha bundan sonra mesaj yazmazsan iyi olur çünkü görmezden geleceğim. Senin gibi ne idüğü belirsiz insanlarla uğraşamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı