ASUS TUF Dash F15 yeni RAM'i görmüyor

Cskne02

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 hafta önce ASUS TUF dash F15 model bir laptop aldım. Halihazırda içinde bulunan 8 GB RAM'i 16 ya yükseltmek için RAM sipariş ettim.
ÜRÜN gelen RAM'in bütün özellikleri tutmasına rağmen bilgisayarım RAM'i görmüyor RAM slottayken açılıyor ama ne BIOS'ta ne CPU-Z de gözükmüyor sorun ne olabilir? Umarım RAM slotum bozuk değildir.

UPGRADE İÇİN ALDIĞIM RAM

BİLGİSAYARIM

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 1 hafta önce ASUS TUF dash F15 model bir laptop aldım. Halihazırda içinde bulunan 8 GB RAM'i 16 ya yükseltmek için RAM sipariş ettim.
ÜRÜN gelen RAM'in bütün özellikleri tutmasına rağmen bilgisayarım RAM'i görmüyor RAM slottayken açılıyor ama ne BIOS'ta ne CPU-Z de gözükmüyor sorun ne olabilir? Umarım RAM slotum bozuk değildir.

UPGRADE İÇİN ALDIĞIM RAM

BİLGİSAYARIM

CPU Z indirip Memory ve SPD kısmını SS alıp atar mısın?

UPGRADE İÇİN ALDIĞIM RAM

BİLGİSAYARIM
RAM'lerin yerlerini degistirmeyi dene.

R
Adam taktığını söylüyor. Nasıl takmış öyleyse?
Ram yeri değiştiremez ondan bahsediyor.

UPGRADE İÇİN ALDIĞIM RAM

BİLGİSAYARIM
Hocam inşallah bu laptopa 25k vermemissinizdir. 25kya daha iyisi bulunurdu.

R

RAM yeri değiştiremez ondan bahsediyor.

Hocam inşallah bu laptopa 25k vermemissinizdir. 25kya daha iyisi bulunurdu.

Aldığı modelin fiyat geçmişini incelemedim ama zannetmiyorum verdiğini mesela bende ASUS TUF Gaming A15 FA507RC-HN058 modeli var 1 ay kadar oldu sanırım alalı ben alırken 18.400TL idi ve şu an 27bin TL olmuş fiyatı yani bu modelde fiyatı fırlamış olabilir ama dediğiniz gibi o fiyatı vermişse daha iyisi bulunurdu hatta biraz zorlayıp 3060 bulunabilirdi. :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı