ASUS TUF ekranda bozulmalar oluyor

MiniRayss02

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci + Editör
Arkadaşlar çizgi var diye garantiye yollamıştım ve paneli değiştirip tekrar verdiler bana. Bugün 2 kere, 2. az önce yaşadım, ekran tamamen gidiyor iç ışığı dahil ve gelmiyor. Kapat aç yapmam gerekiyor. Az önce tekrar oldu fakat geri geldi ekranın ortasından yukarıdan aşağı doğru çizgi vardı. Kapat aç yaptım düzeldi, ekranda şu an problem yok fakat garantiye vermek istemiyorum. En son 1 ay sonra gelmişti çünkü evime.

Benim Asus rog laptopumda da garip şeyler oluyo bi ara kapandı tamamen gelmedi seninki gibi kapat aç yapmak zorunda kaldım. Yeni aldım daha laptopu bikaç ay oluyo. bi keresinde de ekrana yeşil garip çizgiler falan geldi anlamadım bende çok kafaya takmadım çok nadir oluyo

Benim Asus rog laptopumda da garip şeyler oluyo bi ara kapandı tamamen gelmedi seninki gibi kapat aç yapmak zorunda kaldım. Yeni aldım daha laptopu bikaç ay oluyo. bi keresinde de ekrana yeşil garip çizgiler falan geldi anlamadım bende çok kafaya takmadım çok nadir oluyo
Sorunu Donanım Arşivi Form da Özel konuşma açarak iTopya'yı ekledim. Ve evimde abimin de ekranı OUTLET. Evde her odada akım korumalı priz var bence prizden kaynaklı olabilir benimkisi. Yarın Akım korumalı alacağım. Çünkü Sıfır ekran yolladılar bana jelatini ben açtım ve ölü piksel şuan yok. Bence Priz den kaynaklı çünkü Salonda 2 TV mezara yolladık sonra tamirciye Akım korumalı alınca düzeldi. Zemin katta olduğumdan olmalı... Umarım yarın öğlene kadar dayanır monitör.

Yeni konular

Geri
Yukarı