ASUS TUF F15 DTS X Ultra çalışmıyor

Çözümü aslında driver kısmında yazıyor, verilen linkten önce "bat" uzantılı dosyayı çalıştırıyoruz ardından Microsoft Store'dan DTS:X Ultra'yı kuruyoruz ve sorunsuz çalışıyor. Çözümü budur bulamayan arkadaşlar için.

Ekran Alıntısı.PNG

Hocam driverlari indirmeyin bence :D ben sitesinden bazı driverları indirdiğimde yanlış hatırlamıyorsam kulaklığımın mikrofonu gitmişti ama bir şekilde düzeltmiştim. Bu arada benim DTS X Ultra çalışıyor. Nedenini bilmiyorum ama geçenlerde bir deneyeyim dedim çalıştı. Neden çalıştı hiçbir fikrim yok. Ancak laptopun kendi sesi ciddi bir şekilde yükseldi. Sizinki de kendi kendine gelir bence.

Hocam bilgisayarımı formatladım benimki de FA506 neredeyse aynı seninkinin modeliyle benim de önceden çalışan ve diğer cihazlarda çalışan kulaklığımın mikrofonundan çok çok az ses gidiyor bu bilgisayarda. Eğer nasıl yaptığını hatırlıyorsan ve anlatırsan çok çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Hocam bilgisayarımı formatladım benimki de FA506 neredeyse aynı seninkinin modeliyle benim de önceden çalışan ve diğer cihazlarda çalışan kulaklığımın mikrofonundan çok çok az ses gidiyor bu bilgisayarda. Eğer nasıl yaptığını hatırlıyorsan ve anlatırsan çok çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Maalesef hocam bir fikrim yok :(.Bende de hala düzelmedi. Yakında Windows 10'a geri çeviricem.

Geri
Yukarı