Çözüldü DTS X Ultra çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emirhan erdemm

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, yeni laptop almıştım ama bir sorunum var. DTS X açılıyor ancak hiçbir işlem yapamıyorum nedense, anlayamadım. Farklı kulaklıklar denedim gene olmadı. Ne yapmamı önerirsiniz?

Ekran Görüntüsü (10).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dostlar ben bu videoyla çözdüm. Olmazsa asusa mail atın link yollayacaklar oradan yapın. Bir de USB girişli kulaklıklarla olmuyor sanırım.
Çözümü aslında driver kısmında yazıyor, verilen linkten önce "bat" uzantılı dosyayı çalıştırıyoruz ardından Microsoft Store'dan DTS:X Ultra'yı kuruyoruz ve sorunsuz çalışıyor. Çözümü budur bulamayan arkadaşlar için. "bat" uzantılı dosyayı driver kısmında show all diyerek daha altlarda bulabilirsiniz.
Ekran Alıntısı.PNG

bende düzelttim arkadaşlar olay çok basit aslında iki dosya indiriceksiniz sonu 20 ile biten dosyanın içinde 30kb olan dosyayı sağ tık yapın ve sonrada yükle deyin 2. olarak da sonu 23 ile biten dosyayı açın ve orda da sonu x64 olan dosyayı sağ tık yapın ve yönetici olarak yükle deyip yükleyin arka planda saniyelik bi sürede yüklenicek ve pc yi yeniden başlatın tamamıyla bu kadar

Yeni konular

Geri
Yukarı