ASUS TUF F15 DTS X Ultra çalışmıyor

Wade

Hectopat
Daha fazla  
ASUS TUF F15 laptopum var bilgisayarıma Windows'u kurduğumda kendiliğinden DTS X Ultra da yüklendi ancak bir türlü çalıştıramadım. Uygulama açılıyor ancak hiçbir şeye tıklayamıyordum. Kulaklıkla da denedim aynı şey oldu. Silip yeniden yükleyeyim dedim. Sildim şimdi nereden yükleyeceğimi bulamadım yardımcı olabilecek var mı?

Ekran Görüntüsü (332).png

Ekranınız bu şekilde değil mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-05-11 010247.png
    Ekran görüntüsü 2021-05-11 010247.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 397
Hayır ekranım bu şekilde değil. Görseli bırakıyorum. Ha bir de uygulamayı geri yükleyebildim ancak hala aynı.
Kulaklığımı USB'den bağlıyorum acaba bununla mı alakalı?

Kulaklığı takınca bazen bende de böyle olup buga giriyor. Bilgisayarı yeniden başlatarak açınca düzeliyor ve kulaklıkta da çalışmaya başlıyor. Deneyip haber verir misiniz?

Kulaklığın USB olmasından kaynaklanıyor olabilir. USB kulaklıklar kendi ses kartını kullanıyorlar genelde.

Son düzenleme:
Kulaklığın USB olmasından kaynaklanıyor olabilir. USB kulaklıklar kendi ses kartını kullanıyorlar genelde.

Umarım o bilgisayarı Türkiye'den 16 bine almamışsınızdır. Türkiye'de kazıklamaya çalışıyorlar Amazon'dan 11 bin'e gelebiliyordu.
2-3 hafta önce indirimde 9 bine aldım hocam.
Sitede 2 tane sürücü gözüküyor, onları tekrar kurmayı denediniz mi?
Şu ikisi:

Eki Görüntüle 1017692
Hocam benimki F15 siz A15 e bakmışsınız. Ayrıca F15 için olanları denedim.Hiçbir değişiklik olmadı üstüne üstlük artık kulaklığımın mikrofonundan ses gelmiyor.Siz söylemeden önce yapmıştım bunları,şuan DTS X i falan boşverdim mikrofonu düzeltmeye çalışıyorum.

2-3 hafta önce indirimde 9 bine aldım hocam.

Hocam benimki F15 siz A15'e bakmışsınız. Ayrıca F15 için olanları denedim. Hiçbir değişiklik olmadı üstüne üstlük artık kulaklığımın mikrofonundan ses gelmiyor. Siz söylemeden önce yapmıştım bunları, şu an DTS X i falan boş verdim mikrofonu düzeltmeye çalışıyorum.

Hocam A15 ile F15'in DTS sürücüleri aynıdır diye düşünüyorum.

Aynı seriden bende de var. Ben de çalıştıramıyorum. ASUS'un sitesinden Driver'ı indirdim, tarif edildiği gibi kurdum ancak uygulamaya girince çalışmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı