ASUS TUF F15 DTS X Ultra çalışmıyor

Aynı seriden bende de var. Ben de çalıştıramıyorum. ASUS'un sitesinden Driver'ı indirdim, tarif edildiği gibi kurdum ancak uygulamaya girince çalışmıyor.
Hocam driverlari indirmeyin bence :D Ben sitesinden bazı driverları indirdiğimde yanlış hatırlamıyorsam kulaklığımın mikrofonu gitmişti ama bir şekilde düzeltmiştim. Bu arada benim DTS X Ultra çalışıyor.Nedenini bilmiyorum ama geçenlerde bir deneyeyim dedim çalıştı.Neden çalıştı hiçbir fikrim yok.Ancak laptopun kendi sesi ciddi bir şekilde yükseldi.Sizinki de kendi kendine gelir bence.

Hocam driverlari indirmeyin bence :D Ben sitesinden bazı driverları indirdiğimde yanlış hatırlamıyorsam kulaklığımın mikrofonu gitmişti ama bir şekilde düzeltmiştim. Bu arada benim DTS X Ultra çalışıyor.Nedenini bilmiyorum ama geçenlerde bir deneyeyim dedim çalıştı.Neden çalıştı hiçbir fikrim yok.Ancak laptopun kendi sesi ciddi bir şekilde yükseldi.Sizinki de kendi kendine gelir bence.
Ben normalde bluetooth kulaklık kullanıyorum. Kablolu kulaklık takınca DTS de çalışmaya başladı. Dediğiniz gibi ses fark edilir derecede arttı.

Yaklaşık 2 aydır DTS X Ultra ne Windows 10 da ne de Windows 11 de çalışıyor. Son gelen Realtek güncellemesi sağ olsun içine etti uygulamanın. Umarım en yakın zamanda düzelir, az ve boğuk ses gelmesinden bıktım.

Ekran Görüntüsü (188).png

Son güncellemeler sonrası güzel haber geldi, test ettim sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Boğuk sesten kurtulduğuma o kadar mutluyum ki anlatamam.
Bir de kulaklıkla deneyeyim dedim onda da sorunsuz şekilde çalışıyor.

1636579227669.png

Yeni konular

Geri
Yukarı