ASUS TUF F15 FX506HC-HN004 vs Lenovo Ideapad Gaming 3 15IHU6

@Silinen üye peki HP'nin özellikle victus modeli çok övülüyor neden acaba?

Bu modeli kötü ustam çok inceledim az önce de bir forum daha inceledim hatta
Hp'nin yeni Omen ve Victus serileri tam F/P cihazları şu anda. Bu yüzden öneriliyor. Kasaları markanın diğer cihazları gibi ısınmıyor. Soğutması da gayet başarılı.

@Silinen üye peki HP'nin özellikle victus modeli çok övülüyor neden acaba?

Bu modeli kötü ustam çok inceledim az önce de bir forum daha inceledim hatta
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cihaz buysa fena olmayan bir soğutmaya sahip gibi sonuçta 3050 var ne kadar zor soğuyabilir ? ve 11300h ile 11400h arasında 2 core 4 thread fark var bu önemli bir fark.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cihaz buysa fena olmayan bir soğutmaya sahip gibi sonuçta 3050 var ne kadar zor soğuyabilir ? ve 11300h ile 11400h arasında 2 core 4 thread fark var bu önemli bir fark.
Hocam GPU zaten hemen hemen hiçbir laptopda fazla ısınmıyor. Bu laptopda CPU 90 derecelere rahat erişiyor. TUF serisinin bu kasası zaten sorunlu diye geçiyor hep forumda.

Ustam hvideolar da yorumlarda pek insanlar sevmemiş biraz bir de bana depolama az geldi ama performans olarak iyiyse alacağım bu laptopu eğer soğutucusu oyun performansı iyi diyorsanız.

Bu modeli kötü ustam çok inceledim
İnceleyenler tek kanalı ram ve mux açmadan inceliyor. O ayarlarla victusu geçer hem aklite, hem performans. Ha işlemci bi tık düşük ona bir şey yapamazsın ama 13 saat ekran veriyor alet bu sayede.

Yeni konular

Geri
Yukarı