Çözüldü ASUS TUF F15 laptopun ekranının altında siyah çizgi görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

barisctnn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.
ASUS TUF laptopumun ekranının alt kısmı sanki normalden daha kalın gibi geliyor ve ekde belirttiğim gibi altta ya siyah çizgi ya da beyaz çizgi beliriyor.
Genelde bilgisayar açılırken bu olay başıma geliyor.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-03-26 saat 20.31.05.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-03-26 saat 20.31.05.jpg
    126,4 KB · Görüntüleme: 100
  • WhatsApp Görsel 2023-03-26 saat 20.34.47.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-03-26 saat 20.34.47.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 77
Çözüm
Peki ne yapacağız? Benim de F15 506'li.

Sizin konudaki çizgi mavi gibi gözüküyor öyle mi yoksa benimkiyle aynı mı?

Mavi değil görüntüye göre değişiyor sanırım. Duvar kâğıdım maviydi o yüzden mavi şeklini almıştı.

Belki Armoury Crate yazılımından falandır sorun. Aynı zaman diliminde ikimize de olmuş ve aynı cihazı kullanıyoruz.

Çözümü açtığım konuda sundum.
Konu linki
Peki ne yapacağız? Benim de F15 506'li.

Sizin konudaki çizgi mavi gibi gözüküyor öyle mi yoksa benimkiyle aynı mı?

Mavi değil görüntüye göre değişiyor sanırım. Duvar kâğıdım maviydi o yüzden mavi şeklini almıştı.

Belki Armoury Crate yazılımından falandır sorun. Aynı zaman diliminde ikimize de olmuş ve aynı cihazı kullanıyoruz.

Konu linki

Son düzenleme:
Çözüm

Konu linki

Kardeşim gerçekten cok teşekkür ederim sorunum çözüldü 2 aydır arıyordum Allah istediğin her şeyi versin inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı