ASUS TUF F15 RTX3050'li alınır mı?

Asus TUF F15 9500TL peki bu alınır mı sizce? Pek fark atamıyor ama şu an fazla oyunda olmasa da DLSS gibi teknoloji desteği için tercih edilir mi? Diğer seçeneğim bu Lenovo IdeaPad Gaming 3 AMD Ryzen 7 4800H
İşlemci 4800h çok iyi, Erkan kartı eh. Ram yükseltemezsiniz onu unutmayın. Arkadaşda aldı. Bende alcaktım ama fiyat düşünce ekran kartından dolayı i5 tercih ettim. İ7 model 10400₺ idi karta taksit yapsaydı Trendyol onu almıştım.

İşlemci 4800h çok iyi, Erkan kartı eh. Ram yükseltemezsiniz onu unutmayın. Arkadaşda aldı. Bende alcaktım ama fiyat düşünce ekran kartından dolayı i5 tercih ettim. İ7 model 10400₺ idi karta taksit yapsaydı Trendyol onu almıştım.
Biliyorum Lenovo'da 16GB sınır ama 4-5 yıl (belki de daha fazla) idare eder bence. 3050 ise teknolojisiyle çekiyor, RTX performansını bilmiyorum ama DLSS, Dynamic Boost 2.0 cazip geliyor.
Lenovo'dan memnun musunuz?

Son düzenleme:
Biliyorum Lenovo'da 16GB sınır ama 4-5 yıl (belki de daha fazla) idare eder bence. 3050 ise teknolojisiyle çekiyor kendini, RTX performansını bilmiyorum ama DLSS, Dynamic Boost 2.0 cazip geliyor.
Lenovo'dan memnun musunuz?
Arkadaş aldı. Memnunum dedi. Ben bilmiyorum. Şuan fiyatı fena değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı