Çözüldü ASUS TUF FA507NV YouTube tam ekrandayken kaydırma çubuğu çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mmuratnas

Attopat
Daha fazla  
Merhaba, ASUS TUF FA507NV model laptop satın almıştım. Henüz bilgisayarımı birkaç gündür kullanıyorum. YouTube'da tam ekranda bazı videolarda (özellikle ders videolarında) kaydırma çubuğu çıkıyor ve ne yaptıysam bu sorunu çözemedim. Tüm yazılımlar güncel. MyASUS, Armoury Crate, Windows Update, Microsoft Store'da bulunan tüm güncellemeler yapıldı. Ancak sorun devam ediyor. Bugün format atmayı denedim ilk kurulumdan sonra sorun çözülmüş gibiydi ama Windows Update güncellemelerinden sonra sorun yeniden başladı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-21 000104.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-21 000104.png
    944,4 KB · Görüntüleme: 17
Çözüm
Yardımınız için teşekkürler, sorunun Windows Update aracılığıyla yaptığım bir güncellemeden olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen sonraki güncellemede çözülecektir ancak ders videoları izlerken gözüm hep oraya takılıyor. :)

Windows Update Üzerinden (İsteğe Bağlı Güncellemeler)
''2024-04 x64'e yönelik Windows 11, version 23H2 için .NET Framework 3.5 ve 4.8.1 sürümüyle uyumlu Toplu Güncelleştirme Önizlemesi (KB5037591)''
güncellemesini yaptığımda sorun çözüldü.
Yardımınız için teşekkürler, sorunun Windows Update aracılığıyla yaptığım bir güncellemeden olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen sonraki güncellemede çözülecektir ancak ders videoları izlerken gözüm hep oraya takılıyor. :)

Windows Update Üzerinden (İsteğe Bağlı Güncellemeler)
''2024-04 x64'e yönelik Windows 11, version 23H2 için .NET Framework 3.5 ve 4.8.1 sürümüyle uyumlu Toplu Güncelleştirme Önizlemesi (KB5037591)''
güncellemesini yaptığımda sorun çözüldü.

Çözüm
Sorunun update ile alakalı olduğunu sanmıyorum tamamen yt un yeni berbat tasarımının halt yemesi ile alakalı hani yorum ksımı artık video altında değilde sağ kısımda cıkan berbat tasarımda bahsettiğiniz gibi altta cubuk cıkyor ben ublock origin eklentisine aşağıdaki kodu yapıstırıp eski halinde kullanıyorum sorun yok.filtrelerim alanına girin kodu

www.youtube.com##+js(set, yt.config_.EXPERIMENT_FLAGS.kevlar_watch_grid, false)

! 2024-03-12 https://www.youtube.com
www.youtube.com###chips-wrapper > .ytd-feed-filter-chip-bar-renderer.style-scope
www.youtube.com##.ytd-rich-grid-renderer.style-scope > .ytd-feed-filter-chip-bar-renderer.style-scope

Geri
Yukarı