Asus TUF FX504-GD Oyunlarda Takılmalar Yaşatması

fatih372

Decapat
Asus TUF FX504-GD
* i5 8300H
* GTX 1050 4 GB
* 8GB RAM
* 1 TB HDD
Evet arkadaşlar aldığım PC bu. Daha 3 hafta oldu ve çoğu oyunda takılmalar oluyor. Europa Universalis IV, Spintires Mudrunner (hiç oynanmıyor), PES 19 (nadiren takılıyor) NFS Payback (High'de nadiren takılıyor.) Amazon.tr'den almıştım. Hala iade şansım var. Ne yapmalıyım sizce, normal mi bu takılmalar? Oyunları genelde mediumda oynuyorum ve PC en iyi performansa ayarlı.

Fikrimi söyleyeyim kesinlikle iade etmelisin. Kaça aldınız bilmiyorum ama 6-7bin arası bir fiyatlandırma var internette bence gereksiz pahalı. GPU GTX 1050 4GB yazmışsınız ama ya 1050Ti 4GB dır yada 1050 2GB olandır. Her halükarda bu rakama bu GPU kötü RAM 8GB sistem gereksinimlerinde artık neredeyse MİN. 8GB isteniyor ayrıca SSD bile yok. Bence illa laptop alacaksanız birde Monster markasına bakın ve birde konu açıp danışın bilgili birileri mutlaka yardımcı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı