ASUS TUF FX505DT Windows 10 Güncellemesinden Sonra Donuyor

risky25

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar iyi akşamlar. 1 hafta önce gelen güncellemeden sonra ASUS TUF FX505dt BQ180 modelli laptopumda donma sorunu olmaya başladı, donma olduğu anda tamamen kitleniyor ve hiçbir işlem yapmama izin vermiyor. Tuşa basarak reset atmak zorunda kalıyorum. Bilen varsa yardım edebilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD Radeon Software sürümünü öğrenebilir miyim? DDU ile AMD sürücüsünü kaldır ve ASUS'un kendi sitesinden indir maalesef AMD sürücüsü ASUS TUF laptoplarda bu sorunu başlattı. Tek çözüm bu.

AMD Radeon Software sürümünü öğrenebilir miyim? DDU ile AMD sürücüsünü kaldır ve ASUS'un kendi sitesinden indir maalesef AMD sürücüsü ASUS TUF laptoplarda bu sorunu başlattı. Tek çözüm bu.
Sorunu şu an için çözmüşüm gibi görünüyor eğer yeniden aynısı olursa dediğinizi deneyeceğim. Teşekkür ederim.
hangisi sürücüyü indirmem gerekiyor yardımcı olabilir misiniz bir türlü bulamıyorum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı