ASUS TUF FX505DU Valorant FPS problemi

Sayklop

Hectopat
Merhaba, ASUS TUF FX505DU-BQ016 model laptop kullanıyorum. Laptopumun özellikleri şöyle:
AMD Ryzen 7 3750H
NVIDIA GTX 1660 Ti
16 GB 2400MHz RAM
512 GB NVMe SSD

Bu sistem ile Valorant'ta en düşük ayarlarda 50-80 FPS alıyorum. Riot Games ticketlara cevap vermiyor ve bir çözüm sunmuyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim bir bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Optimizasyon kaynaklı olabilir... Isınma probleminiz var mı ?
Merhaba, ASUS TUF FX505DU-BQ016 model laptop kullanıyorum. Laptopumun özellikleri şöyle:
AMD Ryzen 7 3750H
NVIDIA GTX 1660 Ti
16 GB 2400MHz RAM
512 GB NVMe SSD

Bu sistem ile Valorant'ta en düşük ayarlarda 50-80 FPS alıyorum. Riot Games ticketlara cevap vermiyor ve bir çözüm sunmuyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim bir bilgisi olan var mı?
Diğer oyunlarda böyle bir sorun yoksa optimizasyon kaynaklıdır

Optimizasyon kaynaklı olabilir... Isınma probleminiz var mı ?

Diğer oyunlarda böyle bir sorun yoksa optimizasyon kaynaklıdır
Isınma kesinlikle yok, örnek vermem gerekirse Call Of Duty Modern Warfare Multiplayer yüksek ayarlarda +60 en düşük ayarlarda +90 fpste oynuyorum bu sırada gpu sıcaklığım 80 dereceyi geçmiyor. Kafamı karıştıran kısım GTX 950m ekran kartıyla arkadaşımın 150+ fps alması.

Isınma kesinlikle yok, örnek vermem gerekirse Call Of Duty Modern Warfare Multiplayer yüksek ayarlarda +60 en düşük ayarlarda +90 fpste oynuyorum bu sırada gpu sıcaklığım 80 dereceyi geçmiyor. Kafamı karıştıran kısım GTX 950m ekran kartıyla arkadaşımın 150+ fps alması.
GTX 1650 ile düşük ayarlarda 150 civarında alınıyor. 1660Ti ile o fps....

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı