ASUS TUF FX506HCB-HN144 alınır mı?

Agam evet ya neden boyle oldu sizinkiler anlamadim. Ne yaptiniz ne ettiniz laptoplari duzelttiniz mi? Duzelttiyseniz nasıl ettiniz?

Hocam başlıktaki cihaz hiç elime geçmedi açıkçası, ancak TUF modelinin bu kasasının soğutma performansını özellikle yabancı forum ve incelemelerde yerden yere vurmayan görmedim diyebilirim. Bir arkadaş da bu kasanın 3060 versiyonunu, iki servis macerasından sonra iade ettiğini belirtmişti. Yani sizin anlayacağınız uzak durun bu modelden. MacBook alın rahatınıza bakın.

Hocam başlıktaki cihaz hiç elime geçmedi açıkçası, ancak TUF modelinin bu kasasının soğutma performansını özellikle yabancı forum ve incelemelerde yerden yere vurmayan görmedim diyebilirim. Bir arkadaş da bu kasanın 3060 versiyonunu, iki servis macerasından sonra iade ettiğini belirtmişti. Yani sizin anlayacağınız uzak durun bu modelden. MacBook alın rahatınıza bakın.
İlk aylarda BIOS sorunları yaşasam da şuan sorunsuz kullanıyorum. Asus TUF almak biraz kumar gibi. Bu arada soğutma ve oyun performansı muadillerinden geri kalır seviyede değil. Hatta soğutmasından memnunum diyebilirim, 80 dereceyi nadiren geçiyor. Farklı gaming laptoplar da kullandım bu segmentte her ürün kalite olarak aynı, ufak tefek eksileri artıları değişebiliyor ama BIOS sorunu harici sıkıntısını görmedim. Nazar boncuğu olsun diyelim.

İlk aylarda BIOS sorunları yaşasam da şu an sorunsuz kullanıyorum. ASUS TUF almak biraz kumar gibi. Bu arada soğutma ve oyun performansı muadillerinden geri kalır seviyede değil. Hatta soğutmasından memnunum diyebilirim, 80 dereceyi nadiren geçiyor. Farklı Gaming laptoplar da kullandım bu segmentte her ürün kalite olarak aynı, ufak tefek eksileri artıları değişebiliyor ama BIOS sorunu harici sıkıntısını görmedim. Nazar boncuğu olsun diyelim.

Allah nazardan saklasın hocam. :D

Valla, bu konu sagolsun. Kendime dedim ki zaten evde masaustu var. Disariya gittigimde de oynamam kardesim. Macbook air alicam. En kotu PS5'imi yanimda alirim onda gaming yaparim.
Evde masaüstü bilgisayarınız varsa zaten gaming almayın bence de. Dışarıda prize takmadan da oynayamıyorsunuz ki. En temizi M1.

Geri
Yukarı