ASUS TUF FX506HCB-HN144 alınır mı?

Hocam ilginç bir şekilde bende yine 200'dü fakat çok fazla şeyi kurcalamıştım. Demek istediğim performanstan memnun olmazsanız çözüm olarak Dual-Channel yapabilirsiniz.
Usta aynı pc bende de var freedos olarak geldi kendim kurdum driverları myasus programını da indirdim bütün driverlar güncel diyor nvidia driverını da kurdum fakat fps alamıyorum laptop kasıyor resmen lol de 30 fps aldım sen kurulumu nasıl yaptın yardımcı olur musun?

Usta aynı pc bende de var freedos olarak geldi kendim kurdum driverları myasus programını da indirdim bütün driverlar güncel diyor nvidia driverını da kurdum fakat fps alamıyorum laptop kasıyor resmen lol de 30 fps aldım sen kurulumu nasıl yaptın yardımcı olur musun?
Priz takılı oynuyorsun değil mi?
30 FPS hiç normal değil driveri DDU ile silip tekrar güncel driver yüklemeyi dene.

Priz takılı oynuyorsun değil mi?
30 FPS hiç normal değil driveri DDU ile silip tekrar güncel driver yüklemeyi dene

Priz takılı halde 80-100 FPS arasında almaya başladım ama istediğim performansı vermiyor LoL gibi basit oyunda resmen can çekişiyor aşırı ısınıp fan sesi yükseliyor çözemedim sorunu

1 saatten beri şöyle bir sorun yaşıyorum; şarj kablosunu taktığımda ve çıkardığımda ekran yarım saniye kapanıyor. Cihazı tekrar başlattım otomatik olarak BIOS Update kısmına girdi ve oto güncelleme yaptı ancak hala aynısı oluyor. Bu soruna çözümü olan var mı?

1 saatten beri şöyle bir sorun yaşıyorum; şarj kablosunu taktığımda ve çıkardığımda ekran yarım saniye kapanıyor. Cihazı tekrar başlattım otomatik olarak BIOS Update kısmına girdi ve oto güncelleme yaptı ancak hala aynısı oluyor. Bu soruna çözümü olan var mı?
o sorun değil mod değiştiriyor diye biliyorum

Geri
Yukarı