ASUS TUF FX506HCB-HN144 alınır mı?

Şuna bir netlik getirelim bence. Diğer laptoplardan daha fazla sorun yaşıyor bu model 8GB ile. İnsanlar sorunların olası nedenlerini 1 örnekle atarsa biraz zorlanabilirler, umarım anlatabilmişimdir. Bir de akıcı oynamak kare hızı gibi evrensel değildir. Arkadaş için akıcı olan sizin için olmayabilir. RAM 16GB olduktan sonra bu sorunları dile getirirseniz daha kolay yardımcı olabilirim. Çünkü sebebi bulmaya çalışırken bir olası sebebi atlarsak boşa zaman harcayabiliriz. Ben laptopu 8gb hali ile 2 ay kullanmıştım ve yaşadığım sorunları kale almadım. Sonuç olarak şu an sıkıntım yok.

Şuna bir netlik getirelim bence. Diğer laptoplardan daha fazla sorun yaşıyor bu model 8GB ile. İnsanlar sorunların olası nedenlerini 1 örnekle atarsa biraz zorlanabilirler, umarım anlatabilmişimdir. Bir de akıcı oynamak kare hızı gibi evrensel değildir. Arkadaş için akıcı olan sizin için olmayabilir. RAM 16GB olduktan sonra bu sorunları dile getirirseniz daha kolay yardımcı olabilirim. Çünkü sebebi bulmaya çalışırken bir olası sebebi atlarsak boşa zaman harcayabiliriz. Ben laptopu 8gb hali ile 2 ay kullanmıştım ve yaşadığım sorunları kale almadım. Sonuç olarak şu an sıkıntım yok.
Sen RAM'i nereden almıştın adını veya linkini atabilir misin?

knk ben hiç akıcı oynayamadım wd2'yi oyun kastı sağa sola çevirince mouse'u hiç akıcı değildi oyun içinde ben 85-90 dereceleri gördüm soğutucu kullanmıyorum laptopun altına kitap fln koydum yerden 10 cm yüksekte laptop. CPU 80 derece oluyorsa oyun içinde normal bence bana göre iyi bile. Oyun içinde afterburner ile ss at istersen?
Şu an biraz oynadım. İlerleyince işin rengi değişti. Akıcı falan değil, hatta kasıyor gibi. 85-87 civarı işlemci sıcaklığıyla 30 fps inip çıkıyor.

@Aohemea laptop için bu seviyeler normal bu segmentte 100 derece olan modeller var. Küçücük kasa içinde 6 çekirdek işlemci tabi ki ısınacak. 60 derece çalışmasını beklememek lazım, bu bir oyun bilgisayarı.

Şu an biraz oynadım. İlerleyince işin rengi değişti. Akıcı falan değil, hatta kasıyor gibi. 85-87 civarı işlemci sıcaklığıyla 30 FPS inip çıkıyor.

Kanka benim düşüncem bilgisayarın özelliklerinden dolayı 8 GB RAM yetmiyor olabilir yani bu sistem iyi olduğu için 16 GB RAM kullanılırsa düzgün çalışabilir. Eğer 16 GB RAM'e rağmen kasma ve akıcılık sorunu devam ederse garantiye yollarız, değişim veya başka model isteriz sonuçta performans sorunu yaşıyoruz. Umarım RAM takınca sorunumuz düzelir.

TUF laptopları önermem.
Doğrudur.
Kanka benim düşüncem bilgisayarın özelliklerinden dolayı 8 GB RAM yetmiyor olabilir yani bu sistem iyi olduğu için 16 GB RAM kullanılırsa düzgün çalışabilir. Eğer 16 GB RAM'e rağmen kasma ve akıcılık sorunu devam ederse garantiye yollarız, değişim veya başka model isteriz sonuçta performans sorunu yaşıyoruz. Umarım RAM takınca sorunumuz düzelir.
Ben WD2'yi 920mx'li laptopa indirmiştim. Laptopun artısı sadece 12gb ram'di ve low'da güzelce oynamıştım. RAM önemli şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı