ASUS TUF FX506HCB-HN144 alınır mı?

Eklemeyi unutmuşum, cihazı ilk aldığımdaki BIOS sorunları, ekran kartı görmeme sorunu vs. hepsi çözüldü. Şuan hiçbir sorun yok. Sadece biraz daha iyi performanslı olmasını bekliyordum ancak bu fiyattaki rakiplerinin bundan çok daha kötü olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Eğer fiyata ekleme yapabilirseniz FX506HC HN011 modeline bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Şu bilgisayarı aldığım güne lanet ettim açılmama sorunu devam ediyor 310 309 sürüm hala bozuk siz hangini kullanıyorsunuz?

Son düzenleme:
Hocam vallahi FX506HC beni gayet memnun etti. HCB'de niye bu kadar sıkıntı yaptı anlayamadım :(
1 2 aydır hiçbir sorun yoktu hangi biosa geçersem geçeyim aynı sorun devam ediyor şaka gibi.
Arkadaşlar yardımcı olur musunuz hangi biosta sorunsuz kullanıyorsunuz cihazı? Bende açılmama yine başladı, myasustan güncelliyorum orada 308 sürüm var yine açılmıyor, sitesinden güncelliyorum yine açılmıyor bıktım gerçekten.

Son düzenleme:
1 2 aydır hiçbir sorun yoktu hangi biosa geçersem geçeyim aynı sorun devam ediyor şaka gibi.
Arkadaşlar yardımcı olur musunuz hangi biosta sorunsuz kullanıyorsunuz cihazı? Bende açılmama yine başladı, myasustan güncelliyorum orada 308 sürüm var yine açılmıyor, sitesinden güncelliyorum yine açılmıyor bıktım gerçekten.
Ben bilgisayarı aldığım zaman MyAsus'taki bütün güncellemeleri yapmıştım hâlâ aynı şekilde kullanıyorum. Açılmama sorunu diye bir sorun yaşamadım, ne olduğunu bile bilmiyorum açıkçası.
güncelleme .png

Ben bilgisayarı aldığım zaman MyAsus'taki bütün güncellemeleri yapmıştım hâlâ aynı şekilde kullanıyorum. Açılmama sorunu diye bir sorun yaşamadım, ne olduğunu bile bilmiyorum açıkçası.Eki Görüntüle 1300812
Bende 310 versiyon BIOS Myasusta çıkmıyor sadece 308 var, anlamadım gitti.

Son düzenleme:
310'u siteden indirmeyi denediniz değil mi?
Evet indirdim 3-4 hafta öncesine kadar sorun yoktu şuan her sürümde aynı.
Evet indirdim 3-4 hafta öncesine kadar sorun yoktu şuan her sürümde aynı.
Bende güncel BIOS çıkmıyor nasıl myasustan 310 çıkmasını sağlayabilirim bilgisi olan var mı..
Ekran Görüntüsü (7).png

Sorunum hala devam ediyor. Herkeste sorun çözülmüşken bende sorun tekrar devam etmesine anlam veremiyorum. Ve herkeste MyAsus uygulamasında 310 sürüm çıkarken bende eskisi gibi 308 çıkması da çok saçma açıkçası. :(

Son düzenleme:
son durum nedir hocam ? @Alp Demir
Çözemedim, windows güç ayarlarından "hızlı başlatmayı aç" ayarını kapattım bu şekilde açılıyor ama normalden çok daha uzun sürüyor açılması. Aktif edince yine Windows logosundan sonra kalıyor siyah ekranda. 3 4 hafta işim var laptopla, çözemezsem servise yollayacağım.

Geri
Yukarı