ASUS TUF FX506HCB-HN144 vs Monster Abra A5 v17.2.3 vs Abra A7 V13.1.3

lastonspace

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese, bilgisayar mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim hem bu bölümde rahatça kullanabileceğim hem de fazla olmasa da ( CS:GO, GTA 5 tarzı)oyunlar oynayabileceğim uzun ömürlü bir laptop için sizce hangisi daha mantıklı?

Monster Abra A5 V17.2.3 Intel Core I5 11400h 16gb 500gb Ssd Rtx3050ti Freedos 15.6 Fhd Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Monster Abra A7 V13.1.3 Intel Core I5 11400h 16gb 500gb Ssd Rtx3050 Freedos 17.3'' Fhd Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
ASUS Tuf Fx506hcb-hn144 I5 11400h 8gb 512gb Ssd Rtx3050 144 Hz 15.6 Fhd Dos Taşınabilir Bilgisayar Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Son düzenleme:
Abra serisinde kronik ısınma sorunu var deniyordu bildiğim kadarı ile.

@Average Turko sizdeyiz :)

@Average Turko sizin yorumlarınızı görüyorum sürekli,konuya hakim gibisiniz banada yardımcı olabilirmisin?

TUF'u alıp RAM'i 16 yap işini rahat görür soğutma ve kasa kalitesi olarak Monster'dan iyi bu Monster'lar Clevo kasa alınmaz.

TUF'u alıp RAM'i 16 yap işini rahat görür soğutma ve kasa kalitesi olarak Monster'dan iyi bu Monster'lar Clevo kasa alınmaz.
Kasa olarak kesinlikle dediğiniz gibi asus daha sağlam hissettiriyor ama monsterın özellik olarak daha fiyat performans olması ve teknik destek ekibinin herhangi bir şeyde baya ilgilendiklerini duyduğum için kararsız kaldım.

Kasa olarak kesinlikle dediğiniz gibi ASUS daha sağlam hissettiriyor ama Monster'ın özellik olarak daha fiyat performans olması ve teknik destek ekibinin herhangi bir şeyde bayağı ilgilendiklerini duyduğum için kararsız kaldım.

ASUS derim Clevo kasa Monster'lar çok dandik ve soğutma olarak ASUS daha iyi.

Hocam öncelikle teşekkürler :) Şahsi düşüncem Monster almanın genelde biraz şans işi olduğu. Benim 11.4/11.5 ile yaşadığım sıkıntıları yaşamadan hala kullanan insanlar var çünkü. Şu ana kadar kullandığım FX506HC model ile ilgili kritik çözülemeyen bir sorunla karşılaşmadım. Burada senin seçimine kalıyor durum. Attığın Monster'larda ne gibi artılar var bilmiyorum ekran kartı ve işlemci aynı. 3050ti için de pek değeceğini sanmıyorum.

Hocam öncelikle teşekkürler :) Şahsi düşüncem Monster almanın genelde biraz şans işi olduğu. Benim 11.4/11.5 ile yaşadığım sıkıntıları yaşamadan hala kullanan insanlar var çünkü. Şu ana kadar kullandığım FX506HC model ile ilgili kritik çözülemeyen bir sorunla karşılaşmadım. Burada senin seçimine kalıyor durum. Attığın Monster'larda ne gibi artılar var bilmiyorum ekran kartı ve işlemci aynı. 3050ti için de pek değeceğini sanmıyorum.
Yani Asus mu diyosunuz

Geri
Yukarı