ASUS TUF FX506HEB-HN148 vs. ASUS TUF Gaming F15 FX506HE-HN011

Bu modeli alacaktım ama bu mevzu beni üzdü. Umarım çözüme kavuşursun dostum.
İnşallah :)
Hocam bu cihazlarda MUX olmadığı için tek kanal RAM ile bu şekilde performans verebiliyor. Daha önceki tartışmalarda, çift kanal taktıktan sonra özellikle rekabetçi oyunlarda oldukça FPS artışı gören kullanıcılar var. Ayrıca monitör takarsanız Thunderbolt portundan FPS artışı yaşarsınız muhtemelen. Onun dışında MUX eksikliği için ancak çift kanal RAM ile üstesinden gelinebilir.

Peki hocam teşekkürler her şey için.
Hocam bu cihazlarda mux olmadığı için tek kanal ram ile bu şekilde performans verebiliyor. Daha önceki tartışmalarda, çift kanal taktıktan sonra özellikle rekabetçi oyunlarda oldukça fps artışı gören kullanıcılar var. Ayrıca monitör takarsanız thunderbolt portundan fps artışı yaşarsınız muhtemelen. Onun dışında mux eksikliği için ancak çift kanal ram ile üstesinden gelinebilir.
Thunderbolttan takamayacağım sanırım ama hdmı fark eder mi?

HDMI girişi dahili gpu'ya bağlı olabilir, thunderbolt girişi kullanırsanız g-sync özelliğini kullanabilirsiniz hariciye bağlı olduğu için.
Yok değil maalesef. İki adet DP gözüktüğüne göre HDMI çıkışı harici ekran kartına bağlı değil. Thunderbolt / Type C dönüştürücü lazım.

Dosya Ekleri

• dpdp.PNG
    dpdp.PNG
    12,3 KB · Görüntüleme: 35
Yok değil maalesef. İki adet DP gözüktüğüne göre HDMI çıkışı harici ekran kartına bağlı değil. Thunderbolt / Type C dönüştürücü lazım.
HDMI Intel Graphics'e bağlı değil mi hocam? Thunderbolt 4 portu G-Sync desteklediği için RTX'e bağlı diye biliyorum.

HDMI Intel Graphics'e bağlı değil mi hocam? Thunderbolt 4 portu G-Sync desteklediği için RTX'e bağlı diye biliyorum.

Öyle dedim bende 😄. Siz galiba attığım resimdeki Intel Graphics biriminin bağlı olduğu gözüken yerdeki simge Type-C'ye benzediği için dediniz ancak o simge "default" olarak orada, hiçbir harici bağlantıyı temsil etmiyor hocam.

Geri
Yukarı