ASUS TUF Gaming F15 FX506HE-HN011 alınır mı?

Bu model olmasa da Asus TUF serisinden laptop kullanıyorum. Aynı kasa mı bilmiyorum fakat aklınızda fikir olması için yazacağım. Benim kullandığım model FX504GD. Soğutması gerçekten kötü ve cihaz ısınıyor. Cihazın kasası berbat. Ne düşürdüm, ne darbe vurdum ama menteşeler 1 sene olmadan kırıldı. Bilgisayarın kasası paramparça oldu diyebilirim ve şimdi monitör ile kullanıyorum aşağıda laptop duruyor. Önceden 10 sene MSI kullanmıştım ve yaklaşık 5 sene sonra üstüne oturulmasıyla menteşe kırılmıştı. Tekrardan söylüyorum, ben de TUF serisi bir laptop kullanıyorum fakat benim kasayla sizin attığınız kasa aynı mıdır, bilmiyorum.

Bu model olmasa da ASUS TUF serisinden laptop kullanıyorum. Aynı kasa mı bilmiyorum fakat aklınızda fikir olması için yazacağım. Benim kullandığım model FX504gd. Soğutması gerçekten kötü ve cihaz ısınıyor. Cihazın kasası berbat. Ne düşürdüm, ne darbe vurdum ama menteşeler 1 sene olmadan kırıldı. Bilgisayarın kasası paramparça oldu diyebilirim ve şimdi monitör ile kullanıyorum aşağıda laptop duruyor. Önceden 10 sene MSI kullanmıştım ve yaklaşık 5 sene sonra üstüne oturulmasıyla menteşe kırılmıştı. Tekrar söylüyorum, ben de TUF serisi bir laptop kullanıyorum fakat benim kasayla sizin attığınız kasa aynı mıdır, bilmiyorum.

Hocam bu 2021 kasa 2021 kaslarda soğutma sorununu çözdüler @Çağdaş Salihoğlu alınır hocam bu bilgisayar.

Bu model olmasa da ASUS TUF serisinden laptop kullanıyorum. Aynı kasa mı bilmiyorum fakat aklınızda fikir olması için yazacağım. Benim kullandığım model FX504gd. Soğutması gerçekten kötü ve cihaz ısınıyor. Cihazın kasası berbat. Ne düşürdüm, ne darbe vurdum ama menteşeler 1 sene olmadan kırıldı. Bilgisayarın kasası paramparça oldu diyebilirim ve şimdi monitör ile kullanıyorum aşağıda laptop duruyor. Önceden 10 sene MSI kullanmıştım ve yaklaşık 5 sene sonra üstüne oturulmasıyla menteşe kırılmıştı. Tekrar söylüyorum, ben de TUF serisi bir laptop kullanıyorum fakat benim kasayla sizin attığınız kasa aynı mıdır, bilmiyorum.

Sizin kullandığınız kasa ya 2019 ya da daha eski bu 2021 kasa soğutma ve malzeme kalitesi konusunda iyi bu kasalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı