ASUS TUF FX506LI-HN039 vs Acer Nitro R5 4600H vs MSI GL65 Leopard 10SCXR-061XTR

Bütçe
8.000 TL civarı
Daha fazla  
8.000 TL civarı bir bütçeye sahibim. Bu Gaming laptoplardan hangisini almam gerektiği konusunda çok kararsız kaldım. Siz hangisini almamı önerirsiniz? Ayrıca bunların dışında bu fiyat aralığında olan bir laptop tavsiyeniz varsa onu belirtirseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

8.000 TL civarı bir bütçeye sahibim. Bu Gaming laptoplardan hangisini almam gerektiği konusunda çok kararsız kaldım. Siz hangisini almamı önerirsiniz? Ayrıca bunların dışında bu fiyat aralığında olan bir laptop tavsiyeniz varsa onu belirtirseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

O MSI bende var alma kardeşim.

Hocam o MSI alınır. 1650 yeni versiyonmuş. MSI' ı alın.
Bu laptop'u da listeme almıştım ama bunun hem ekran kartı 1650 ti değil 1650, hem de ssd'si 512 gb değil 256 gb. Bu yüzden kenara ittirmiştim, siz neden bunu öneriyorsunuz benim attığım linkteki Acer'in yerine?
Sizin attığınızın ekranı 60 Hz.

MSI tabii ki kaçırma bu fiyata.

Neden? MSI kaliteli deyip genelde MSI'yı öneriyorlar ama.
Beklentin ne bilmiyorum ama bu işlemci yanıyor kardeşim bu laptopta. Servis filanda normal diyor bunu bilerek almanı tavsiye ederim. 1650ti olan modellere bak. Onun dışında laptop gayet iyi bir sorunu yok undervolt filanda yapamıyorsun onu da bilerek al.

Yeni konular

Geri
Yukarı