ASUS TUF FX506LI laptopun ısınması

Thin kasa çok ısınıyor doğru diğer kasaları güzel, ayrıca MSI çok ısınsada sorun olmuyor kaliteli, Lenovo'ya neden öyle dedin, kardeşim kullandıkça tozlanıyor, termal macun işlevini kaybediyor, zaman geçtikçe daha çok ısınır, mantığı bu.

MSI'ın Thin dışında i5 10300H kullanan kasası yok. MSI da ısınıyor ASUS da ısınıyor MSI ısınınca sorun olmuyor da ASUS ısınınca mı sorun oluyor? Aynen kanka. Haterlık yapmayı bırakmalısın artık. i5 10300H kullanan tüm laptoplar ısınıyor nedenini bin defa anlattım sorun işlemcide laptop markasında değil ASUS'un Ryzen kullanan modelleri niye ısınmıyor da i5 kullananlar ısınıyor?

Son düzenleme:
TUF almayın ısınma sorunlu, bütün serileri sorunlu, 2021 modelleride sorunlu, kimi diyor yeniler sorunlu değil eskilerden de sadece fa serileri sorunlu, bu büyük bir yalan hepsi sorunlu.
Ben bu laptopu 2 haftadan fazladır kullanıyorum iade edebilir miyim? Şuan acerin laptopu var:
İade edip bunu almak değer mi? Bu laptopta oyunlarda kaç derece alıyoruz?

Ben bu laptopu 2 haftadan fazladır kullanıyorum iade edebilir miyim? Şu an Acer'in laptopu var:
İade edip bunu almak değer mi? Bu laptopta oyunlarda kaç derece alıyoruz?

AMD Ryzen 5 olan tavsiye ederim işlemci çok ısınmıyor, Intel 10. Nesiller çok ısınıyor.

Thin kasa çok ısınıyor doğru diğer kasaları güzel, ayrıca MSI çok ısınsada sorun olmuyor kaliteli, Lenovo'ya neden öyle dedin, kardeşim kullandıkça tozlanıyor, termal macun işlevini kaybediyor, zaman geçtikçe daha çok ısınır, mantığı bu.
Senin beğenmediğin cihaz 95 derece görse dahi bunu zerre hissettirmiyor sana, MSİ kaliteli diyip ASUS kalitesiz imasında bulunmanız gerçekten enteresan. Termal macun işlevini yitirirse de yenilersiniz olur biter, laptop bakım mantığı budur zaten. Savunduğunuz MSI, Ge76 modeli bile yer yer 96-97 dereceyi görüyor, bu cihazın kötü olduğu anlamına da gelmez. Ufacık yerde güçlü parçalarla bu sıcaklık olacak, bunun aksini bekleyen zaten beklemeye devam eder sadece. Biraz objektif olun lütfen.

Senin beğenmediğin cihaz 95 derece görse dahi bunu zerre hissettirmiyor sana, MSI kaliteli deyip ASUS kalitesiz imasında bulunmanız gerçekten enteresan. Termal macun işlevini yitirirse de yenilersiniz olur biter, laptop bakım mantığı budur zaten. Savunduğunuz MSI, GE76 modeli bile yer yer 96-97 dereceyi görüyor, bu cihazın kötü olduğu anlamına da gelmez. Ufacık yerde güçlü parçalarla bu sıcaklık olacak, bunun aksini bekleyen zaten beklemeye devam eder sadece. Biraz objektif olun lütfen.

Çok garip bir adam her konuya ASUS alma ASUS ısınıyor ASUS alma Lenovo al ASUS alma MSI al. Adam gördüğü her ASUS konusuna ne denirse densin ASUS alma diye cevap veriyor. Her konuda martial23'le uğraşıyor ama 2 3 daha karşıt mesaj alınca diğer konuya gidip ASUS kötülüyor.

Çok garip bir adam her konuya ASUS alma ASUS ısınıyor ASUS alma Lenovo al ASUS alma MSI al. Adam gördüğü her ASUS konusuna ne denirse densin ASUS alma diye cevap veriyor. Her konuda martial23'le uğraşıyor ama 2 3 daha karşıt mesaj alınca diğer konuya gidip ASUS kötülüyor.
Evet hocam bunlar akillanmaz isi gücü olmayinca birinin böyle oluyor ki adam Asus bile kullanmamış. Keske bu tiplere yöneticiler bir sey yapsa milleti yanlış yönlendiriyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı