ASUS TUF FX506LI sistemi oyun indirmesi için açık bırakmak zararlı mı?

Byaman48

Decapat
Daha fazla  
ASUS TUF FX506LI laptopuma RDR 2 indiriyorum. Şu an 50 derecede çalışıyor sabaha kadar açık bırakayım mı ve kapağını kapatsam klavyenin üstündeki boşluktan çıkan havanın ekrana zararı olur mu?

Klavyenin arasından hava çıkışı olmaz, cihaz ısındığında klavyeden hissedersiniz. Pek bir zararı olmaz sonuçta isterseniz sabaha kadar oyun da oynayabilirsiniz. O yüzden içiniz rahat olsun ve prize takıp güç ayalarından "kapağı kapağında ekranı kapatma" seçeneğini bulup kapatmamayı seçerseniz daha güzel olur ama kapatmazsanız da fark etmez sadece ekran da açık kalır zararı olmaz, ışığı en kısığa alırsanız da iş görür.

Yok pencere açık yatıyorum da odamda eğer sıkıntı olmazsa kapatacağım kapağı da.
Klavyenin arasından hava çıkışı olmaz, cihaz ısındığında klavyeden hissedersiniz. Pek bir zararı olmaz sonuçta isterseniz sabaha kadar oyun da oynayabilirsiniz. O yüzden içiniz rahat olsun ve prize takıp güç ayalarından "kapağı kapağında ekranı kapatma" seçeneğini bulup kapatmamayı seçerseniz daha güzel olur ama kapatmazsanız da fark etmez sadece ekran da açık kalır zararı olmaz, ışığı en kısığa alırsanız da iş görür.
Klavye arası değil de klavyenin üst tarafında da ufak hava boşlukları var ekrana denk gelmiyor tam olarak.Ama ekranın altındaki kapak kapatıyor boşlukları.

Yok pencere açık yatıyorum da odamda eğer sıkıntı olmazsa kapatacağım kapağı da.

Klavye arası değil de klavyenin üst tarafında da ufak hava boşlukları var ekrana denk gelmiyor tam olarak. Ama ekranın altındaki kapak kapatıyor boşlukları.

Doğrudan temas etse bile sıkıntı değil hocam içiniz rahat olsun.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı