ASUS TUF Gaming 27" VG27AQZ ışık sızması çok rahatsız eder mi?

Sytrax

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle telefondan çektiğim için fotoğrafı 2.5 3 katı daha fazla gösteriyor. Sağ alttaki hariç hepsi açı değiştirince değişiyor sağ aşağının ışık sızması geri kalan yerlerin IPS glow olduğunu düşünüyorum, değerli yorumlarınızı bekliyorum.

2e7e7463-6dc0-46ba-935a-17625a09bac2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı monitörü kullanıyorum sadece sağ alt tarafta hafif var. Dediğiniz gibi kamera çok gösteriyorsa siz rahatsız olmuyorsanız problem yok. Black barlı filmlerde fark etmiyorum bile ben.

Bende aynı monitörü kullanıyorum sadece sağ alt tarafta hafif var. Dediğiniz gibi kamera çok gösteriyorsa siz rahatsız olmuyorsanız problem yok. Black barlı filmlerde fark etmiyorum bile ben.
Akşam olunca full karanlıkta bir fotoğraf atma şansınız var mı? rica etsem

Takılmayın. Kullanmaya devam edin. IPS için normal bu.
Sizi rahatsız etmeyecek kadar azsa problem yok.
Rahatsız etmiyor ama insanlar neden bu kadar kafalarına takıyor onu anlamaya çalışıyorum biraz takıntı olmuş sanırım forumdaki bütün postları okudum

Rahatsız etmiyor ama insanlar neden bu kadar kafalarına takıyor onu anlamaya çalışıyorum biraz takıntı olmuş sanırım forumdaki bütün postları okudum

İnsanlar teknik konuya hakim olmadığı için bunu kusur sayıyor. Bir de halk arasında dolaşan laflar oluyor. Boş bilgiler ile kıllanıyor insanlar.
Genel bir konudur. Günlük kullanımı etkilemez.

İnsanlar teknik konuya hakim olmadığı için bunu kusur sayıyor. Bir de halk arasında dolaşan laflar oluyor. Boş bilgiler ile kıllanıyor insanlar.
Genel bir konudur. Günlük kullanımı etkilemez.
Ghostingi test edebileceğim bir oyun önerebilir misiniz google daki ufo testini canlı gözle ayırt edemiyorum telefonla çekilen fotoğraf ve videolar ufo testin de verimli olacağını düşünüyor musunuz telefonların yakalayabildiği görüntü kapasitesi farklı olduğu için yanlış algıya düşmek istemiyorum cevaplarsanız sevinirim.

Ghostingi test edebileceğim bir oyun önerebilir misiniz Google'daki UFO testini canlı gözle ayırt edemiyorum telefonla çekilen fotoğraf ve videolar UFO testin de verimli olacağını düşünüyor musunuz telefonların yakalayabildiği görüntü kapasitesi farklı olduğu için yanlış algıya düşmek istemiyorum cevaplarsanız sevinirim.

Ghosting her alanda belli eder kendini. Fare imleci bile ekranda hareket ederken iz bırakır. Oyunlarda görüntü izli olur. Yayılma yapar. Oyunun türü önemli değil kısaca. UFO testinde UFO'nun arkasında siyah iz varsa ghosting kısa ve net.

Ghosting her alanda belli eder kendini. Fare imleci bile ekranda hareket ederken iz bırakır. Oyunlarda görüntü izli olur. Yayılma yapar. Oyunun türü önemli değil kısaca. UFO testinde UFO'nun arkasında siyah iz varsa ghosting kısa ve net.
Telefonumun kamerası çok iyi olmadığı için size canlı gözümle gördüğümü, internette bulduğum en yakın ss ile anlatmak istiyorum. Kullandığım monitörü biliyorsunuz zaten onun ELMB sync ayarını açınca böyle gözüküyor
1682806296276.png

ELMB syncyi kapatınca ise ufonun kenarındaki gölge silüet tarzı şeyler olmuyor , fazla ghostingi olan bir monitör fotoğrafı atar mısınız örnek olarak lütfen (ve ek olarak monitörü oc modunda 165 hz kullanıyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı