ASUS TUF Gaming A15 ekran titremesi

ellijeanaction

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
24 GB (8+16)
Ekran kartı
RTX 4050
İşlemci
R7-7735HS
Merhaba.
ASUS TUF Gaming A15 2033 kullanıcısıyım. Cihazım çok sık aralıklarla ekranın üst kısmında bir problem gösteriyor. Videosunu ekliyorum. Cihaz 3 aylık. Doğrudan garantiye mi yollamalıyım? Bu sorun neden kaynaklı olabilir?

Cihaz:
ASUS TUF Gaming A15 2023 FA507NU-LP051

Sorunun videosu

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı ilk açtığımda da aynısı oluyor. Görev Yöneticisi'nden baktığımda farklı bir şey görünmüyor.

Görev yöneticisi>başlangıç tüm uygulamaları devre dışı bırakmayı deneyin sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Eğer bu yöntemde işe yaramaz ise ekran kartı sürücülerini kontrol edin varsa yeni sürümünü yükleyin. En Yeni Resmi GeForce Sürücülerini İndirin (29 Haziran çıkışlı 536.40 sürümünü yükleyin.)

Görev yöneticisi>başlangıç tüm uygulamaları devre dışı bırakmayı deneyin sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Eğer bu yöntemde işe yaramaz ise ekran kartı sürücülerini kontrol edin varsa yeni sürümünü yükleyin. En Yeni Resmi GeForce Sürücülerini İndirin (29 Haziran çıkışlı 536.40 sürümünü yükleyin.)
sadece AMD Noise canceling açıktı. Onu da kapattım. Ekran kartı sürücüm güncel ve 29 haziran çıkışlı 536.40 versiyonu kurulu.

Hocam,Tarayiciyla alakali olabilirmi? Farkli tarayici denedinizmi.
Hocam o kadar rastgele bir şekilde oluyor ki. Yakalayamıyorum. Şu ana kadar yakalayabildiğim kadar uzun süren tek anda bu videoyu çektim. Sadece tarayıcıdayken olmuyor. Oyun oynarken de adobe programlarında da oluyor. Ama dediğim gibi yakalayamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı