ASUS TUF Gaming A15 FA507NU-LP051 fiyat değişimi

Asus TUF Gaming A15 FA507NU-LP030 / Hepsiburada
Asus TUF Gaming A15 FA507NU-LP051 / GPN

51-52-53 arasında fark yok demişssiniz fakat hepsiburadadaki LP030 modelinin farkı var mı, varsa nedir?

Asus TUF Gaming A15 FA507NU-LP030 / Hepsiburada
Asus TUF Gaming A15 FA507NU-LP051 / GPN

51-52-53 arasında fark yok demişssiniz fakat hepsiburadadaki LP030 modelinin farkı var mı, varsa nedir?
030 yeni çıktı ortaya geçen haftalarda 51-52-53 olarak vardı sadece. Dediğim gibi ASUS’a bu durum soruldu. Cevap satış yapılan kaynağı takip edebilmek için kendi vermiş oldukları stok kodlarıdır. Bileşen farkı yoktur. Denmiş.

Bence hala alınır. Bu fıyata 4050 yok zaten ustune MUX+140watt PC DLSS 3.0 +frame generation var daha ne olsun.

Hocam bu 140watt dediğiniz ne oluyor sitelerde pil 90W olarak gözüküyor da bu ürün bir de diğer özellikler nedir bilmiyorum aydınlatırsanız sevinirim.

Şuanda stokta olan bir yer varmı acaba bilen varmı?

@ysfysn fiyatlandırma olayları biraz farklı hocam. Dün 24.350₺ ye aynı laptopun 16 GB RAM'li ve 8 GB 4060 olan modelini alabiliyordunuz o yüzden biraz piyasayı takip etmek lazım. Bazen çok iyi kampanyalar olabiliyor :)

@ysfysn fiyatlandırma olayları biraz farklı hocam. Dün 24.350₺ ye aynı laptopun 16 GB RAM'li ve 8 GB 4060 olan modelini alabiliyordunuz o yüzden biraz piyasayı takip etmek lazım. Bazen çok iyi kampanyalar olabiliyor :)

Hangi sitedeydi vallahi şu an stokta ya yok ya da en ucuz 26 bin TL'ye vatan da maalesef öyle bir bütçe yok. Bir daha o kadar uygun olur mu sizce bu seçim olayları falan fiyatlar artacak diye hemen almak istiyorum.

Hangi sitedeydi vallahi şu an stokta ya yok ya da en ucuz 26 bin TL'ye vatan da maalesef öyle bir bütçe yok. Bir daha o kadar uygun olur mu sizce bu seçim olayları falan fiyatlar artacak diye hemen almak istiyorum.

Gamersarena sitesindeydi hocamda o tanıtım kampanyasıydı o fiyatlara bir daha gelmez ama 26 civarına gelebilirZ

Yeni konular

Geri
Yukarı