ASUS TUF Gaming A15 FA507NU-LP052 için SSD ve RAM önerisi

Laptopun içindekini satan arkadaşlardan da alabilirsiniz, onlarda kazanmış olur :D

O zaman onlardan alayım hocam dediğiniz gibi onlarda kazanmış olur :D
RAM ve SSD'yi işletim sistemini kurmadan alıp takayım o zaman en iyisi teşekkürler cevaplarınız için.

RAM ve SSD'yi işletim sistemini kurmadan alıp takayım o zaman en iyisi teşekkürler cevaplarınız için.

Hocam bu laptoptan arkadaşada alınca aldığım RAM'i rica etti ona verdim :D
Attığınız linkteki olandan alsam içinden çıkandan bir farkı olmuyor değil mi pek bilgili değilim bu konuda Dual channel olayında sıkıntı yaşanmıyor sanıyorsam.

Son düzenleme:

Hocam bu laptoptan arkadaşada alınca aldığım RAM'i rica etti ona verdim :D
Attığınız linkteki olandan alsam içinden çıkandan bir farkı olmuyor değil mi pek bilgili değilim bu konuda Dual channel olayında sıkıntı yaşanmıyor sanıyorsam.
Sıkıntı olmaz hocam.

Herkese merhaba. Yükseltme önerisi hep laptoptaki orjinali ile verilmiş, acaba daha yüksek donanımlar tercih edemez miyiz? Demek istediğim 4800 mhz ram yerine 5400 mhz li olanı alabilir miyiz anakart destekliyor mu ? Ya da ssd için 3.5-3.5 okuma yazma oranı yerine 7-7 lik (örnek olarak söylüyorum) kullanabilir miyiz ?

Arkadaşlar başka forumlarda gezinirken sağ alt wifi sembolüne tıklarken hafif takılma sonrası açılıyor bu su an win 11 de sizde de bu durum var mı ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı