ASUS A15 FA507NU-LP052 için RAM ve SSD önerisi

peaZy

Hectopat
ASUS A15 FA507NU-LP052'de karar kıldım bu bilgisayara. 2x8 GB RAM ve SSD takmak istiyorum da uygun olanları yazabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM olarak zaten içinde 8 GB mevcut, yanına bunu koyabilirsin;

Ama ürün gelince içindekine göre bakmak daha iyi olur. SSD için bütçe ve kapasite olarak bir değer verebilir misiniz?

Ama ürün gelince içindekine göre bakmak daha iyi olur. SSD için bütçe ve kapasite olarak bir değer verebilir misiniz?

Hocam ben bu SSD'yi sipariş verdim fakat gönderen bana SSD'nin soğutucusu sebebiyle sığma sorunu olabilir dedi. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misin rica etsem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben bu SSD'yi sipariş verdim fakat gönderen bana SSD'nin soğutucusu sebebiyle sığma sorunu olabilir dedi. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misin rica etsem.

Bu SSD'de kalın bir soğutcu yok gibi görüyorum. Sığma konusunda sıkıntı olacağını sanmam. Olursa eğer kürdan ve jilet ile çıkıyor diye biliyorum, kendim denemedim o yüzden tam bir fikrim yok.

Hocam 512GB 600-700TL'yi çok geçmezse iyi olur birde 1000TL'ye 1TB varsa o da olabilir.

Hocam 512 GB 600-700TL'yi çok geçmezse iyi olur bir de 1000TL'ye 1TB varsa o da olabilir.

DRAM bulunan bu ürün olabilir en mantıklısı, pek SSD konusuna uzmanlığım yok ama önerildiği görmüştüm;

Hocam RAM'i aldınız mı bu arada? Üründeki RAM Samsung çıkmış içinden. Bir konuda öyle gördüm.

Son düzenleme:
DRAM bulunan bu ürün olabilir en mantıklısı, pek SSD konusuna uzmanlığım yok ama önerildiği görmüştüm;

Hocam RAM'i aldınız mı bu arada? Üründeki RAM Samsung çıkmış içinden. Bir konuda öyle gördüm.
Yok hocam almadım daha.

Yok hocam almadım daha.

Ürünü aldıysanız veya alınca CPU-Z ile SPD ve Memory kısmından ekran görüntüsü atarsınız. Çıkan RAM'e göre öneride bulunurum.

Arkadaşlar RAM ve SSD bugün elime geçti. Nasıl takabileceğim hakkında bir referans video gönderebilecek var mı acaba
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benzer iç tasarıma sahip. Buradan yola çıkarak ilerleye bilirsiniz.

Ürünü aldıysanız veya alınca CPU-Z ile SPD ve Memory kısmından ekran görüntüsü atarsınız. Çıkan RAM'e göre öneride bulunurum.
Model bu.

Dosya Ekleri

• OCCT.png
    OCCT.png
    82,7 KB · Görüntüleme: 49

Yeni konular

Geri
Yukarı