ASUS TUF Gaming A15 FA507NU-LP052 nasıldır?

@ilhami Yeşil
Merhaba ben Valorant oynuyorum işlemcinin turbosunu kapatmış bi şekilde 300 FPS ye kadar çıkarak rahatlıkla oynuyordum. Hatta çok ısınma olmasın diye kkendim oyun ayarlarından FPS yi 200 e sabitledim üstüne çıkmasın diye. Genelde hergün bir iki saat oynuyorum.

Fakat bugün ne oldu bilmiyorum FPS 100 civarında dolaşmaya başladı aniden. Ayarlarımı sürücülerimi kontrol ettim zaten bi önceki gün neyse hepsi aynı. Birden bire FPS 100 altında dolaşmaya başladı.

Bi fikriniz varmı konu hakkında.

@ilhami Yeşil
Merhaba ben Valorant oynuyorum işlemcinin turbosunu kapatmış bi şekilde 300 FPS ye kadar çıkarak rahatlıkla oynuyordum. Hatta çok ısınma olmasın diye kkendim oyun ayarlarından FPS yi 200 e sabitledim üstüne çıkmasın diye. Genelde hergün bir iki saat oynuyorum.

Fakat bugün ne oldu bilmiyorum FPS 100 civarında dolaşmaya başladı aniden. Ayarlarımı sürücülerimi kontrol ettim zaten bi önceki gün neyse hepsi aynı. Birden bire FPS 100 altında dolaşmaya başladı.

Bi fikriniz varmı konu hakkında.
Maalesef, bazen yazılımsal olabiliyor. Yine bir kontrol edin sürücüleri.

Arkadaşlar, laptopun kapağını yani ekranı kapattığınız zaman, kapağın ön sol ve ön sağ tarafı eşit şekilde mi duruyor sizde?

Bende sol tarafta bariz bir boşluk kalıyor kapağı kapatınca. Bir problem midir, bilmiyorum ama merak ettim acaba başkalarında da var mıdır...

Arkadaşlar, laptopun kapağını yani ekranı kapattığınız zaman, kapağın ön sol ve ön sağ tarafı eşit şekilde mi duruyor sizde?

Bende sol tarafta bariz bir boşluk kalıyor kapağı kapatınca. Bir problem midir, bilmiyorum ama merak ettim acaba başkalarında da var mıdır...
Bende de öyle

Selamlar herkese, söz konusu laptopu aldım, genel olarak memnunum ancak bilgisayardan ekran kartı Eco moddayken (yani harici grafik kartı tamamen devre dışı iken) ve cihaz pil tasaruf modundayken, bir grafik uygulaması (ya da bir oyun da olabilir) açtığımda tiz bir ses geliyor. Kapattığımda ses gidiyor, açtığımda tekrar başlıyor. Muhtemelen coil-whine denen şey. Daha önce tecrübe etmemiştim. Benzer şeyi yaşayan var mı? Bana defolu ürün mü denk geldi diye merak ediyorum. Bahsettiğim ayarlarda bir test yapıp, bilgilendiren biri olursa çok sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı