ASUS TUF Gaming A15 FA507NV laptopa 1 TB SSD önerisi

Yiğit_06

Zeptopat
Daha fazla  
ASUS TUF Gaming A15 FA507nv 4060 olan laptopu satın aldım. Buna uygun 1 TB SSD arıyorum. Anakart uyumu, boyutları vs. pek anlamadığım için buraya sordum.

Laptop'a göre boyut limitlendirmeleri değişiklik gösterebiliyor. Bu konuda üreticinizin ürün sayfasını ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Kesinlikle Crucial P3 öneririm, performansına göre fiyatı aşırı uygun. Amazon'da 1.000 TL gibi bir fiyata satılıyor.

Oyunlarda nasıl memnun musun? Ben pubg vb. de anlamsız şekilde takılmalar yaşadığım için iade edeceğim gibi
Valla hocam iş güç internetin de kötü olmasıyla daha oyun indiremedim, o yüzden bir şey diyemeyeceğim kusura bakmayın.
Laptop'a göre boyut limitlendirmeleri değişiklik gösterebiliyor. Bu konuda üreticinizin ürün sayfasını ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Kesinlikle Crucial P3 öneririm, performansına göre fiyatı aşırı uygun. Amazon'da 1.000 TL gibi bir fiyata satılıyor.
ASUS TUF Gaming A15 (2023) - Tech Specs|Laptops For Gaming|ASUS Global bu sitede aldığım laptop görünüyor ama gene de boyutlarla ilgili bir şey göremedim ya da nereye bakmam gerektiği bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı