Çözüldü ASUS TUF Gaming A15 FA507NV-LP037 MUX Switch var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

The Pariah

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monitör: ASUS TUF Gaming VG27AQ 27 QHD IPS 1ms G-SYNC
Board: MSI B550 Gaming Edge Wi-Fi
GPU: MSI RTX 3080 Ti Suprim X
CPU: AMD Ryzen 7 5800x3D
RAM: Corsair Vengeance RT 2x16 32 GB CL16 3600MHz
SSD: Adata XPG S70 Blade 2TB NVMe M.2
PSU: Corsair RM1000X
Soğutma: Corsair H150 360
Kasa: Xigmatek zest.
Klavye: Corsair K60 Viola
Kulaklık: Razer BlackShark V2 X
Mouse: Razer Viper Mini.
Pad: Sony DualSense
Koltuk: xDrive 15'LI
Kamera: Everest SC-HD03
Başlıktaki laptopta MUX Switch olup olmadığını merak ediyorum. Varsa alacağım. Bu konuda beni bilgilendirebilir misiniz?

Teşekkürler. Ben açıkcası bunun ne olduğunu bilmiyorum ama olmazsa olmaz olduğunu duydum laptoplarda. Nasıl açabilirim bunu? Bu laptopu alacağım da.

Teşekkürler. Ben açıkçası bunun ne olduğunu bilmiyorum ama olmazsa olmaz olduğunu duydum laptoplarda. Nasıl açabilirim bunu? Bu laptopu alacağım da.

Armoury Crate üzerinden acabiliyorsunuz, Ultimate moda alırsanız sadece dGPU çalışır ve performans artışı yaşatır. Sadece iGPU modu da bulunuyor, silent olması lazımdı tam hatırlamıyorum ama onun ismini. Onu açarak da pil ömründe artış yaşayabilirsiniz.

Armoury Crate üzerinden acabiliyorsunuz, Ultimate moda alırsanız sadece dGPU çalışır ve performans artışı yaşatır. Sadece iGPU modu da bulunuyor, silent olması lazımdı tam hatırlamıyorum ama onun ismini. Onu açarak da pil ömründe artış yaşayabilirsiniz.
Teşekkürler. Bu fiyat bandında daha iyi bir ürün varsa önerebilir misiniz bu arada? 35-40k bütçem var ve almışken en iyisini almak istiyorum bu bütçe bandındaki. Laptop ile birlikte 2tb 7000 okuma yazma simetrik m2 ve laptop soğutucu da alacağım. O konuda da öneriniz varsa seve seve incelerim.

@The Pariah Laptop önerisi için ayrı konu açmanız gerekiyor hocam.

Zaten açmıştım. Bump attım şimdi o konuya da.

Yeni konular

Geri
Yukarı