ASUS TUF Gaming A15 FA507NV nasıl soğutulur?

Tarık.ERKAN

Centipat
Daha fazla  
Laptopun alt kapağında hava alma kanalı yetersiz gördüm. Soğutabilmek için Cooler Master notepal U2 Plus V2 satın aldım. Arka kapağa delik açma durumu olma nasıl olur? Herhangi bir öneriniz var mı?

Dosya Ekleri

• NBKASU507030B__6.jpg
    NBKASU507030B__6.jpg
    140,3 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop çok iyi bir çok şeyini beğendim. 7 ısı baroları var. 4 hafa çıkışı mevcut. Tek sıkıntım hava alma kısmını yetersiz buldum. Kasa arka kapağın aralarında görüntüyü bozmadan hava kanalı açmak istiyorum. garanti dışı kalma ihtimali var diye düşünüyorum ama açsam faydası olur mu?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-08-29 at 11.39.41 AM.jpeg
    WhatsApp Image 2023-08-29 at 11.39.41 AM.jpeg
    243,8 KB · Görüntüleme: 30
Laptop çok iyi birçok şeyini beğendim. 7 ısı baroları var. 4 hafa çıkışı mevcut. Tek sıkıntım hava alma kısmını yetersiz buldum. Kasa arka kapağın aralarında görüntüyü bozmadan hava kanalı açmak istiyorum. Garanti dışı kalma ihtimali var diye düşünüyorum ama açsam faydası olur mu?

Düşündüğün şey bence tehlikeli ASUS TR ile iletişime geç ben https://www.hepsiburada.com/asus-tu...IP?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail

Bunu alıp geliştirmeyi düşünüyorum işlemcisi güzel ekranı biraz kötü ama yapacak bir şey yok. Sanırım laptopunu açmışsın kaç tane M.2 SSD yuvası ve RAM slotu var ve RAM desteği kaç GB MHz 32*2 alır mı?
Ya da hiç uğraşmayıp direk bunu alacağım.
İşlemcileri arasında çok fark var mı bilmiyorum ama öyle diyorlar.
Sence nasıl bir yol izlemeliyim konu açınca modlar direk ban atıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı