ASUS TUF Gaming A15 FA507RC alınır mı?

Bu cihaza da bakabilirsiniz.
ASUS TUF 95W RTX 3050
HP Victus 75W RTX 3050 Ti
ikisinin ekran kartı performansı neredeyse birebir eş
ancak ASUS TUF 16 GB ram ve Ryzen 7 sayesinde öne geçiyor.

Bu cihaza da bakabilirsiniz.

Şu an ASUS TUF Gaming A15 kullanıyorum bundan hemen önce attığınız modeli aldım ve iade etmek zorunda kaldım çünkü BIOS güncellemeleri bozuktu bu da Wi-Fi kullanılmaz hale getiriyordu maalesef, ne zaman Wi-Fi geçsem bilgisayar donuyordu format falan hiçbir şey çözüm olmadı kısacası victus için bozuk güncellemeler yayınlıyor HP ve daha önce birçok kez de olmuş aynı şey araştırdığım kadarıyla.

Bende ASUS TUF Gaming A15 FA507RC-HN058 modeli mevcut ve normal kullanımda soğutucu veya laptop yükseltici kullanmadan hem CPU hem GPU ortalama 55-65 arası değişiyor sıcaklık değerleri oyun esnasında ise ikisinin ortalama değeri 80-90 derece oluyor. Eğer ASUS almayı düşünürsen oyun oynarken soğutucu veya yükseltici kullanmanı tavsiye ederim onun dışında şu anlık gözüme bir şey çarpmıyor yaklaşık 1 haftadır kullandığımı belirteyim uzun vade de ne olur bilmem.

Şu an ASUS TUF Gaming A15 kullanıyorum bundan hemen önce attığınız modeli aldım ve iade etmek zorunda kaldım çünkü BIOS güncellemeleri bozuktu bu da Wi-Fi kullanılmaz hale getiriyordu maalesef, ne zaman Wi-Fi geçsem bilgisayar donuyordu format falan hiçbir şey çözüm olmadı kısacası victus için bozuk güncellemeler yayınlıyor HP ve daha önce birçok kez de olmuş aynı şey araştırdığım kadarıyla.

Bende ASUS TUF Gaming A15 FA507RC-HN058 modeli mevcut ve normal kullanımda soğutucu veya laptop yükseltici kullanmadan hem CPU hem GPU ortalama 55-65 arası değişiyor sıcaklık değerleri oyun esnasında ise ikisinin ortalama değeri 80-90 derece oluyor. Eğer ASUS almayı düşünürsen oyun oynarken soğutucu veya yükseltici kullanmanı tavsiye ederim onun dışında şu anlık gözüme bir şey çarpmıyor yaklaşık 1 haftadır kullandığımı belirteyim uzun vade de ne olur bilmem.

Doğrudur hocam, şans işi aslında. Bazıları 95 görüyor bazıları 90 bile görmüyor.

Şu an ASUS TUF Gaming A15 kullanıyorum bundan hemen önce attığınız modeli aldım ve iade etmek zorunda kaldım çünkü BIOS güncellemeleri bozuktu bu da Wi-Fi kullanılmaz hale getiriyordu maalesef, ne zaman Wi-Fi geçsem bilgisayar donuyordu format falan hiçbir şey çözüm olmadı kısacası Victus için bozuk güncellemeler yayınlıyor HP ve daha önce birçok kez de olmuş aynı şey araştırdığım kadarıyla.

Hocam ben almayı düşünüyorum nasıl hala memnun musunuz Ryzen 7 6800h çok güçlü bir işlemci oyunlarda etkisini gösteriyor mu? BIOS tuşu hangisi ve sürücüleri nasıl yuklediniz?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı